Turysci.pl
WizzAir podjął decyzję

Fot. Pixabay.com/jarektw

WizzAir podjął zaskakującą decyzję. Wszystko na przekór. Totalne szaleństwo

11 Października 2020

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

WizzAir podjął niedawno decyzję, która może wydawać się nieco kontrowersyjna. Wielu pasażerów nie spodziewało się takiego ruchu, który wydaje się trochę jakby na przekór pandemii. W mediach pojawiły się już pierwsze komentarze

WizzAir zaskoczył decyzją, której wielu pasażerów się nie spodziewało. Podczas gdy wracają liczne restrykcje spowodowane wyraźnym skokiem zarażeń w Polsce i innych krajach europejskich, popularny węgierski przewoźnik rozszerza siatkę komunikacji na terenie naszego kraju. W dodatku zmiany wchodzą w życiu już na początku listopada br. Pojawił się komentarz członka zarządu firmy.

Tanie linie lotnicze WizzAir, z których bardzo chętnie korzystają Polacy, już potwierdziły wprowadzenie nowego połączenia. Od 6 listopada br. funkcjonować będzie kurs z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka do Eidhoven. Zdaniem wielu ekspertów ten ruch korzystnie wpłynie na rozwój branży lotniczej i turystycznej w regionie. Pasażerowie będą mogli odbywać niskobudżetowe podróże do Niderlanów.

WizzAir rozwija siatkę w niespodziewanym momencie. Podróże z lotniska Rzeszów-Jasionka do Eidhoven

Jak się okazuje, WizzAir nie tylko potwierdził powstanie nowego połączenia, ale wprowadził już bilety do sprzedaży. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal Tanie Loty, ceny rezerwacji zaczynają się od 69 złotych. Nie zapominając jednak o pandemii, która ponownie staje się coraz poważniejszym problemem w całej Europie, przewoźnik podkreślił, że wprowadzono szereg ulepszonych procedur. Zaapelowano też o dokonywanie płatności zbliżeniowych na pokładzie.

– Wizz Air kontynuuje rozwój siatki niskokosztowych połączeń w Polsce. Z ogromną radością ogłaszamy naszą pierwszą trasę z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka do Eindhoven, przy zachowaniu najwyższych standardów w zakresie protokołów dotyczących bezpieczeństwa i higieny. Jesteśmy przekonani, że nasze nowe połączenie do Niderlandów zyska uznanie wśród naszych klientów. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład samolotów z młodej floty Wizz Air – komunikat członka zarządu ds. handlowych WizzAir George’a Michalopoulosa cytuje portal Tanie Loty.

Ten ruch skomentował również Adam Hamryszczak, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka, który podkreślił, że to wyjątkowe wydarzenie w całej historii lotniska. Hamryszczak wyraził również nadzieję, że ta decyzja dopiero zapoczątkuje długoterminową współpracę obiektu z popularnym węgierskim przewoźnikiem, z którego usług tak często korzystają Polacy.

Należy jednak pamiętać, że podczas podróży obecnie wszyscy zobowiązani są do stosowania się do reżimu sanitarnego. Niedawno pisaliśmy o fatalnych wiadomościach dla całej branży lotniczej. Sektor może czekać ogromny kryzys.

Źródło: tanie-loty.com.pl

Podobne artykuły

Polska

Trudne warunki w Beskidach. Zamknięto część wyciągów

Czytaj więcej >
dyscyplinarka na zagraniczny urlop

Polska

Można zostać zwolnionym za zatejenie urlopu za granicą w czasie pandemii. Jest wyrok polskiego sądu

Czytaj więcej >
Podkarpacie co zobaczyć

Polska

Podkarpacie. Polski region pełen zróżnicowanych i niezwykłych miejsc

Czytaj więcej >
zamość z lotu ptaka

Polska

Zamość zachwyca turystów z całego świata. Jest jednym z "gwiezdnych miast" Europy

Czytaj więcej >
restrykcje muzeum

Polska

Polscy hotelarze mają nowy sposób na obchodzenie restrykcji. "Mam Muzeum i tam będzie można zamawiać catering"

Czytaj więcej >
góry gopr bieszczady

Polska

Turyści wyszli bez ubrań w góry, potem nie mogli już nawet włożyć kurtek. Interweniowali żołnierze

Czytaj więcej >