WizzAir podjął decyzjęFot. Pixabay.com/jarektw

WizzAir podjął zaskakującą decyzję. Wszystko na przekór. Totalne szaleństwo

WizzAir podjął niedawno decyzję, która może wydawać się nieco kontrowersyjna. Wielu pasażerów nie spodziewało się takiego ruchu, który wydaje się trochę jakby na przekór pandemii. W mediach pojawiły się już pierwsze komentarze – w tym oświadczenie członka zarządu popularnego węgierskiego przewoźnika.

WizzAir zaskoczył decyzją, której wielu pasażerów się nie spodziewało. Podczas gdy wracają liczne restrykcje spowodowane wyraźnym skokiem zarażeń w Polsce i innych krajach europejskich, popularny węgierski przewoźnik rozszerza siatkę komunikacji na terenie naszego kraju. W dodatku zmiany wchodzą w życiu już na początku listopada br. Pojawił się komentarz członka zarządu firmy.

Tanie linie lotnicze WizzAir, z których bardzo chętnie korzystają Polacy, już potwierdziły wprowadzenie nowego połączenia. Od 6 listopada br. funkcjonować będzie kurs z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka do Eidhoven. Zdaniem wielu ekspertów ten ruch korzystnie wpłynie na rozwój branży lotniczej i turystycznej w regionie. Pasażerowie będą mogli odbywać niskobudżetowe podróże do Niderlanów.

WizzAir rozwija siatkę w niespodziewanym momencie. Podróże z lotniska Rzeszów-Jasionka do Eidhoven

Jak się okazuje, WizzAir nie tylko potwierdził powstanie nowego połączenia, ale wprowadził już bilety do sprzedaży. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal Tanie Loty, ceny rezerwacji zaczynają się od 69 złotych. Nie zapominając jednak o pandemii, która ponownie staje się coraz poważniejszym problemem w całej Europie, przewoźnik podkreślił, że wprowadzono szereg ulepszonych procedur. Zaapelowano też o dokonywanie płatności zbliżeniowych na pokładzie.

– Wizz Air kontynuuje rozwój siatki niskokosztowych połączeń w Polsce. Z ogromną radością ogłaszamy naszą pierwszą trasę z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka do Eindhoven, przy zachowaniu najwyższych standardów w zakresie protokołów dotyczących bezpieczeństwa i higieny. Jesteśmy przekonani, że nasze nowe połączenie do Niderlandów zyska uznanie wśród naszych klientów. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład samolotów z młodej floty Wizz Air – komunikat członka zarządu ds. handlowych WizzAir George’a Michalopoulosa cytuje portal Tanie Loty.

Ten ruch skomentował również Adam Hamryszczak, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka, który podkreślił, że to wyjątkowe wydarzenie w całej historii lotniska. Hamryszczak wyraził również nadzieję, że ta decyzja dopiero zapoczątkuje długoterminową współpracę obiektu z popularnym węgierskim przewoźnikiem, z którego usług tak często korzystają Polacy.

Należy jednak pamiętać, że podczas podróży obecnie wszyscy zobowiązani są do stosowania się do reżimu sanitarnego. Niedawno pisaliśmy o fatalnych wiadomościach dla całej branży lotniczej. Sektor może czekać ogromny kryzys.

Źródło: tanie-loty.com.pl

Następny artykuł