Turysci.pl
1620px-Bournemouth Pier (8721974520)

fot. Wikimedia Commons/ NMOS332 - DSC_5368/ CC BY-SA 2.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/

Wielka Brytania. 15-latka zgwałcona w morzu. Trwają poszukiwania sprawcy

7 Września 2021

Autor tekstu:

Ania Radke

Udostępnij:

Nieznany sprawca zgwałcił 15-latkę, która grała w morzu w piłkę z przyjaciółmi. Chociaż wokół było pełno turystów, nikt niczego nie widział. Oprawca szukał jej później na plaży, by zdobyć do niej kontakt. Trwają poszukiwania sprawcy - poinformował Daily Mail.

Do zdarzenia doszło w lipcu 2021 w pobliżu Bournemouth Pier w Dorset w Angli, kiedy na plaży i w morzu, były tłumy turystów. Piętnastoletnia dziewczyna spędzała czas ze swoimi przyjaciółmi, grając w piłkę w wodzie.

vienna-1460110 1280

Austria zaostrza restrykcje. Wracają maseczki, będą ograniczenia dla niezaszczepionych

CZYTAJ DALEJ

Nieznany sprawca zgwałcił 15-latkę w morzu

W pewnym momencie piłka wylądowała obok będącego w wodzie obcego mężczyzny. 15-latka podeszła w jego stronę i poprosiła o zwrot piłki. Mężczyzna początkowo odmówił, więc dziewczyna zbliżyła się i odrzuciła piłkę koleżance.

Wtedy mężczyzna zaczął mówić do 15-latki i dotykać jej ramienia. W tym samym czasie ktoś inny zaczął niepokoić jej przyjaciółkę, więc ta wyszła z morza, zostawiając dziewczynę samą z nieznajomym.

– Byłam tam sama, a on zaczął wypychać mnie na głęboką wodę, nie czułam już gruntu. Wtedy zaczął mnie dotykać. Nikt nie mógł zobaczyć, co się dzieje i właśnie wtedy mnie zgwałcił – relacjonuje 15-latka

Dziewczynie udało się uwolnić i uciec, gdy podszedł do nich znajomy mężczyzny. Gwałciciel ruszył jednak w jej kierunku, a na plaży wypytywał jej przyjaciółkę o kontakt do swojej ofiary. Dziewczyna szubko go spławiła i był to ostatni raz, gdy nastolatki widziały napastnika.

Policja poszukuje sprawcy

Od chwili zdarzenia gwałciciel pozostaje nieuchwytny. Policja przypomniała więc o sprawie z nadzieją odnalezienia świadków, dzięki którym uda się odnaleźć sprawcę przestępstwa. Służby apelują do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, aby zgłaszały się na policję.

Udało się już ustalić, że sprawca miał ciemniejszą, opaloną karnację i szczupłą, muskularną budowę ciała oraz ciemne, krótkie włosy. W chwili zdarzenia miał na sobie szare lub czarne kąpielówki.

- Miał ciemne włosy zaczesane do tyłu, kolczyk w lewym uchu i przerwę w brwi. Powiedział ofierze, że nazywa się Dabby, ma 17 lat i pochodzi z Birmingham - przekazał mediom detektyw Wayne Seymour z policji w Dorset.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Jak dobrze znasz polskie miasta? Tylko nieliczni odpowiedzą na 6 pytanie

Pytanie 1 z 7

Na ratuszu którego miasta możemy zobaczyć koziołki?

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

Źródło: Super Express

Ania RadkeAutor

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek logistyka i administrowanie w mediach. Przed dołączeniem do redakcji pracowałam w agencjach PR. Kocham wielkie miasta i wysokie góry, a sporty zimowe to mój żywioł. Interesuje się społeczeństwe

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl

Podobne artykuły

Europa

Wybuch w ukraińskich Karpatach. Dwie osoby nie żyją, pięć osób jest rannych

Czytaj więcej >

Europa

Polska turystka biła swojego męża podczas wakacji. Obsługa hotelu wezwała policję

Czytaj więcej >

Europa

Słowacja wprowadza nowe obostrzenia w Tarach. Dotyczą schronisk i wyciągów

Czytaj więcej >

Europa

Portugalia zniosła obowiązek noszenia maseczek na świeżym powietrzu

Czytaj więcej >

Europa

Anglia rezygnuje z wprowadzania certyfikatów covidowych. Rozważane także ułatwienia na granicach

Czytaj więcej >

Europa

Pożar w Andaluzji. „Sytuacja jest mocno dynamiczna, zmienia się z dnia na dzień"

Czytaj więcej >