Turysci.pl
image

fot. Twitter/ The Voice of America

USA. Samolot wypełnił się gęstą, białą mgłą. Nietypowa reakcja załogi

4 Lutego 2022

Autor tekstu:

Ania Radke

Udostępnij:

Pasażerowie lotu z Jacksonville do Nowego Jorku przeżyli chwile strachu, gdy samolot zaczął wypełniać się niezidentyfikowaną, białą i gęstą mgłą. Załoga samolotu, zamiast wyjaśnić podróżnym sprawę, miała obracać wszystko w żart.

Samolot, który leciał z Jacksonville do Nowego Jorku, stał jeszcze na pasie startowym, gdy zaczął wypełniać się białą i gęstą mgłą. Wydobywała się ona z wentylacji i szybko sprawiła, że na widoczność na pokładzie była praktycznie zerowa.

Gęsta mgła na pokładzie samolotu

Zdumiewająca była jednak reakcja załogi maszyny - stewardesa zażartowała jedynie, że mgła jest efektem „ćwiczeń na Halloween”. Nie wszystkim pasażerom było jednak do śmiechu, a wielu podróżnych było przestraszonych.

- Powiedzieli jedynie, że ćwiczą do nawiedzonego domu na Halloween. Żartowali sobie z tego, zamiast wyjaśnić, że to przez wilgoć. Mgła była bezwonna i utrzymywała się przez około 30 minut - powiedziała jedna z pasażerek, Amanda Goncalves w rozmownie ze stacją CBS2

- Myślę, że to mogło spowodować niepewność związaną z lataniem. Później mówili: „przygotujcie się do startu”. To z pewnością mogło wywołać niepokój o niektórych osób - dodała.

Głos w tej sprawie zabrała również amerykańska linia Delta Air Lines, na której pokładzie rozegrała się cała scena. Przewoźnik wytłumaczył, że zaistniała sytuacja związana była z wilgocią.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Wielu myśli, że zna Włochy, ale tylko nieliczni odpowiedzą na wszystkie sześć pytań

Pytanie 1 z 6

Na rozgrzewkę: do którego miasta trzeba pojechać, aby podeprzeć Krzywą Wieżę?

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

źródło: Popularne

Ania RadkeAutor

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek logistyka i administrowanie w mediach. Przed dołączeniem do redakcji pracowałam w agencjach PR. Kocham wielkie miasta i wysokie góry, a sporty zimowe to mój żywioł. Interesuje się społeczeństwem i sztuką w każdej postaci, uwielbiam też poznawać obce kultury. Do redakcji Turystów dołączyła kierowana przede wszystkim ciekawością świata i zamiłowaniem do pisania. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl

Podobne artykuły

Świat

Kilka milionów turystów nie pojawi się tam na wakacjach. Ogromne straty państw unijnych

Czytaj więcej >

Świat

Popularne atrakcje, które rozczarowują turystów. Wśród nich Mur Chiński i Disneyland

Czytaj więcej >

Świat

Przerażające nagranie tornada w Kansas. Mężczyzna uciekł w ostatniej chwili

Czytaj więcej >

Świat

Kuba. Wybuch w 5-gwiazdkowym hotelu. Wielu zabitych, w tym kobieta w ciąży

Czytaj więcej >

Świat

Myśliwy turysta zabił jednego z największych słoni afrykańskich. Wszystko dla trofeum

Czytaj więcej >

Świat

Przez rok mieszkali z dziećmi pod namiotem. Nie mieli na rachunki

Czytaj więcej >