Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Na topie > Upokorzył je przed 700 tys. osób. Kobiety wpadły w istny szał na lotnisku
Marlena Kaczmarek
Marlena Kaczmarek 15.09.2023 09:18

Upokorzył je przed 700 tys. osób. Kobiety wpadły w istny szał na lotnisku

Awantura na lotnisku
fot. Canva, TikTok

Wiele osób boi się latać. Niektórzy stosują różne techniki relaksacyjne, innym ze stresem "pomaga" poradzić sobie alkohol. Dwie siostry przeżyły prawdziwy dramat na jednym z lotnisk ze względu na stan swojego upojenia.

Wszystko nagrał znajdujący się wówczas na lotnisku pasażer.

Miały polecieć do Dublina

Na lotnisku w Newark w Stanach Zjednoczonych doszło do bardzo widowiskowego incydentu. Dwie pijane siostry nie zostały wpuszczone na pokład samolotu lecącego do Dublina. 

Kobiety zaczęły szlochać i lamentować nad swym losem. Tuż po tym, gdy pracownik lotniska poinformował je, że nie wsiądą na pokład, zaczęły się awanturować. Trudno było do nich przemówić. Jeden z pasażerów wszystko nagrał i opublikował na TikToku. Filmik obejrzało już ponad 700 tys. osób. 

Awantura na lotnisku. Linia lotnicza nie wpuściła kobiet na pokład

Kobiety miały lecieć do Dublina liniami Air Lingus. Na nagraniu widać dwie kobiety - brunetkę i blondynkę. Siostra o jaśniejszych włosach zaczęła szlochać i płakać, po czym do akcji wkroczyła druga. Amerykanka poczieszała kobietę. "Nie zawiodę cię. Jedziemy do Dublina" - obiecywała.

@rip.raaa Sorry, I'm not good at making TikToks, but these sisters at EWR airport had a complete meltdown while my flight was delayed for 3 hours. #newyorkornowhere #newyork #goodbye #intoxicatedarewr #womanarrestedatewr ♬ original sound - E

Nagle blondynka zwróciła się do obsługi tłumacząc, że pracuje jako prawniczka. Kobieta zaczęła grozić pracownikom linii lotniczej, że spotkają ich poważne konsekwencje. 

Kobieta okładała pięściami personel lotniska

Brunetka nie wytrzymała i rzuciła się na personel, awanturowała się z pracownikami lotniska i zaczęła okładać ludzi pięściami. Dodatkowo, kobieta błagała pozostałych pasażerów o pomoc. Jak się łatwo można było domyślić, nikt nie był chętny by wchodzić z nią w szranki.

Ochrona zakuła w kajdanki awanturujące się kobiety i wyprowadziła je z hali odlotów. Kobiety najprawdopodobniej dostaną mandat karny za zakłócanie porządku.