UFO w KutnieFot. youtube.com/ UFO ALARM/ screen

Usłyszał dźwięk, potem miał zobaczyć dziwną rzecz na niebie. Twierdzi, że w Polsce było ufo

UFO przez jednych jest uważane za wytwór fantazji, a przez innych za coś, co widzieli i nigdy nie zapomną. Można się spierać o ich istnienie, jednak świadkowie maja dowody na to, że dziwne obiekty unosiły się nad ziemią i latały w sposób niepodobny do niczego innego.

UFO niedawno było widziane w dwóch miastach: Legionowie i Kutnie. Świadkowie przekazali swoje spostrzeżenia i udostępnili nagrania. Związany ze stroną wylatowo.org.pl kanał UFO Alarm, od lat prezentuje wyniki analiz wielu zaprzyjaźnionych badaczy i pasjonatów tematu UFO. Zwolennicy teorii istnienia pozaziemskich cywilizacji utworzyli w Polsce już ponad 30 punktów patrolowych na terenie całego kraju.

UFO w Legionowie było widziane kolejny raz

- Staramy się, aby nasze treści były przedstawione profesjonalnie i w sposób interesujący. Każdy może przyczynić się do wzbogacania materiałów prezentowanych na tym kanale - napisali założyciele kanału.

8 maja 2020 roku w Legionowie dokonano obserwacji latającego obiektu za dnia. Co najważniejsze, zostało do udokumentowane na filmie. Jak twierdzą twórcy kanału, obecna obserwacja może mieć związek z tzw. "falą UFO", która przeszła nad Polską w 2019 r. Podobny przypadek miał wtedy miejsce właśnie w Legionowie. Z nagrania wynika, że obiekt leciał pod wiatr, a tor lotu był pełen zakrętów i niespodziewanych manewrów. Na końcu nagrania widać jak UFO chowa się w chmurach.

Dziwny obiekt latający w Kutnie

- W Kutnie miała miejsce bardzo ciekawa obserwacja obiektu UFO. Jeden ze świadków, który szedł przez park Traugutta, usłyszał dziwny dźwięk, jakby "muzykę z głośników słyszaną przez grubą rurę, z jakimś dziwnym pogłosem" Nie mógł jednak zlokalizować źródła tego dźwięku - relacjonuje UFO Alarm.

Mężczyzna po wyjściu z parku zobaczył unoszący się obiekt w kształcie kawałka pizzy nad jednym z bloków. Jak podaje świadek, statek zmieniał kolory i po chwili odleciał. Cała akcja trwała około 2 minut. Bez względu na nasze przekonania trzeba przyznać, że latające obiekty widoczne na filmach wyglądają dziwnie. Nie ma ich też na radarze pokazującym przeloty samolotów.

Źródło: O2

Następny artykuł