Turysci.pl
rusza akcja wspierania polskiej turystyki

fot. pixabay.com/StockSnap/zdjęcie poglądowe

Rusza akcja #HotelowePokusy. Ma pomóc polskim hotelom i branży turystycznej

27 Lutego 2021

Autor tekstu:

Patryk Korzec

Udostępnij:

Ruszyła specjalna akcja, która ma pomóc branży turystycznej zmagającej się z poważnym kryzysem. Travelist zachęca Polaków do rezerwowania noclegów w obiektach noclegowych, przypominając o największych zaletach spędzania wolnego

Travelist zachęca Polaków do rezerwowania noclegów w polskich hotelach. Akcja #HotelowePokusy i #GuiltyPleasure ma przypomnieć turystom o zaletach rezerwowania urlopów poza domem

Polska turystyka potrzebuje wsparcia

Wszyscy cenimy takie przyjemności, jak śniadanie podane do łóżka, długie kąpiele w wygodnych wannach czy darmowe zestawy szamponów i kosmetyków, przygotowywane przez obiekty noclegowe, specjalnie dla nas. Przypomnienie takich małych szczegółów, które zawsze wywołują przyjemne wspomnienia, to główny argument akcji, przemawiający za wyjściem z domu i zorganizowaniem choć krótkiego wyjazdu.

rusza-akcja-wspierania-polskiej-turystyki-1-1614448350.jpg

turystyka w kryzysie. Akcja wsparcia

Materiały prasowe Travelist

Postanowiliśmy odwołać się do małych, hotelowych przyjemności, które sprawiają Gościom największą radość i przywołują najlepsze wspomnienia. To nie tylko relaks w SPA czy szaleństwo w aquaparku, ale również przytulne i miękkie szlafroki, spanie do południa, czy śniadania z dostawą do łóżka. Tworząc założenia kampanii, chcieliśmy puścić do naszych odbiorców przysłowiowe oko i przypomnieć im pokusy, za którymi stęsknili się przez długie miesiące lockdownu – czytamy w komunikacie prasowym wypowiedź Marketing Directora Travelist, Krzysztofa Dębskiego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO[EMBED-3203]

Jak czytamy w materiałach przysłanych redakcji Turyści.pl, w akcję zaangażowali się również właściciele obiektów noclegowych. Travelist przekazało im pakiety materiałów, które wykorzystane zostaną do zachęcania turystów do przyjazdu, ale to nie wszystko. 

#HotelowePokusy pomagają branży w kryzysie

Dodatkowym elementem jest zaproszenie do hoteli influencerów zajmujących się tematyką podróżniczą, którzy chętnie przyłączają się do akcji, opowiadając o własnych „wstydliwych przyjemnościach" – podaje Travelist. 

Autorzy akcji wspierania polskiej branży turystycznej opowiedzieli nam, dlaczego takie działania są szczególnie istotne, zwłaszcza w dobie pandemii. 

rusza-akcja-wspierania-polskiej-turystyki-3-1614448391.jpg

turystyka w kryzysie. Akcja wsparcia

Materiały prasowe Travelist

Zdecydowaliśmy się na kampanię #GuiltyPleasures z dwóch powodów. Po pierwsze idealnie oddaje ona istotę naszej działalności. Jako Travelist odpowiadamy zarówno na potrzeby Gości, jak i samych hoteli. Zdajemy sobie sprawę, że branża hotelarska ma za sobą trudny rok – dlatego chcemy pomóc tak, jak tylko możemy, korzystając z naszych kanałów dotarcia – informuje portal Turyści.pl Head of Brand & Communications Travelist, Oliwia Kiermasz. 

Dowiedzieliśmy się również, skąd pomysł na humorystyczny ton akcji, zwracający uwagę turystów na małe przyjemności, które każdy z nas docenia podczas pobytu w hotelach. 

Turystyka to jeden z tych wdzięcznych obszarów, w którym możemy sobie pozwolić na lekką, humorystyczną komunikację i puszczenie przysłowiowego "oka" w stronę naszych odbiorców. Hotelowe pokusy to rzeczy, o których wszyscy wiemy, a jednak niekoniecznie mówimy o nich głośno. Chcemy przez to pokazać, że naprawdę dobrze znamy naszych Gości i rozumiemy ich potrzeby. W końcu kto nie chciałby dostać śniadania do łóżka? – zauważa Oliwia Kiermasz. 

rusza-akcja-wspierania-polskiej-turystyki-2-1614448401.jpg

turystyka w kryzysie. Akcja wsparcia

Materiały prasowe Travelist

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl:

Źródło: Travelist

Patryk KorzecAutor

Zawodowo dziennikarz i copywriter, prywatnie podróżnik od lat zafascynowany zwiedzaniem świata autostopem oraz poznawaniem obcych kultur. Warsztat dziennikarski doskonalony m.in. w takich mediach jak Radio Sygnały, Nasze Miasto Opole, Muzyczny Horyzont, Pro Radio, Rock Radio w Grupie Radiowej Agory oraz Pikio.pl. Zamiłowanie do turystyki, połączone z pasją dziennikarską, zaowocowało zaangażowaniem w tworzenie portalu Turyści.pl. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl

Podobne artykuły

Polska

Zagrożenie lawinowe w polskich górach. KPN zamyka dwa szlaki

Czytaj więcej >

Polska

Alert RCB w 6 województwach. Podróżni muszą zachować ostrożność

Czytaj więcej >

Polska

Zakopane. Policja aresztowała parę podróżującą z dzieckiem. Okradli pensjonat i innych turystów

Czytaj więcej >

Polska

Od dzisiaj wchodzą w życie nowe restrykcje na granicach. "Praktycznie nie dotykają osób w pełni zaszczepionych"

Czytaj więcej >

Polska

Narciarze już mogą ruszać na stoki. Wyciąg w Bukowinie został otwarty

Czytaj więcej >

Polska

Silny wiatr i oblodzenia niemal w całej Polsce. Podróżni muszą szczególnie uważać

Czytaj więcej >