Turysta wypadł z oknafot. wikimedia.org/Moatazayman/CC BY-SA 4.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.en

Turysta wypadł z okna pokoju hotelowego w Australii

W australijski hotelu doszło do strasznego wydarzenia. Turysta, który spędzał weekend w Surfers Paradise z rodziną i przyjaciółmi wypadł z okna z prawie 40. pietra. Dramat obserwowało ponad stu innych podróżnych.

Wstrząsające wiadomości obiegły media. Turysta stracił tragicznie życie po tym, jak wypadł z okna luksusowego hotelu w Surfers Paradise w Australii. Mężczyzna spędzał uroczy weekend w hotelu Hilton wraz z przyjaciółmi i rodziną. Niestety w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności turysta wypadł z prawie 40. piętra. Zginął na miejscu, a wydarzenie obserwowało ponad stu innych podróżnych, którzy przebywali obecnie w mieście.

Śmierć turysty w Australii

W weekend w jednym z luksusowych hoteli w Australii doszło do nieszczęśliwego wypadku. Z wysokiego piętra wypadł mężczyzna. Początkowo służby ratunkowe nie doszukiwały się w zdarzeniu czegoś podejrzanego. Ale z każdą kolejną minutą sprawa nabierała zupełnie innego wymiaru.

Mężczyzna, który zginął w Surfers Paradise, pochodził ze stanu Wiktoria w Australii. Miał 36 lat i przyjechał do nadmorskiego miasteczka na weekend z rodziną i przyjaciółmi. Z informacji, jakie zostały przekazane przez australijskie media, wiemy, że przed śmiertelnym wypadkiem turysta stał na krześle, aby zmazać ślady po butelce szampana. W pewnym momencie stracił równowagę i wypadł z krawędzi.

Ponad sto osób widziało te straszne wydarzenie na żywo. Dzięki temu policja mogła szybko zlokalizować miejsce tragedii oraz połączyć historię w jedną całość po zeznaniach świadków.

Bieszczadzki Park Narodowy zamknięty dla turystów do odwołaniaBieszczadzki Park Narodowy zamknięty dla turystów do odwołaniaCzytaj dalej

Niestety, australijskie służby nadal badają sprawę, dlatego do mediów trafiają szczątkowe informacje. Miejmy nadzieję, że za jakiś czas wszystko wyjaśni się do końca, a udział osób trzecich będzie wykluczony.

Surfers Paradise - magiczne miejsce dla turystów

Surfers Paradise to nadmorskie miasto i przedmieścia w mieście Gold Coast, Queensland, Australia. Na przedmieściach, zwanych potocznie „surferami”, znajduje się wiele wieżowców i szeroka plaża surfingowa. Charakterystyczną cechą centrum przedmieścia jest Cavill Mall, które przebiega przez dzielnicę handlowo-rozrywkową.

Surfers Paradise

Surfers Paradise, fot. pixabay/ aguycalledmatty, pixabay license

Surfers Paradise to centrum rozrywki i turystyki w Gold Coast, a wieżowce na przedmieściach są najbardziej znanym elementem panoramy miasta.

Australijskie miasteczko jest gospodarzem wielu wydarzeń publicznych, skierowanych głównie do mieszkańców Gold Coast, gości z południowo-wschodniego Queensland oraz turystów międzystanowych i międzynarodowych.

Najpopularniejszym wydarzeniem w mieście jest Surfers Paradise Festival, który na przełomie marca i kwietnia przyciąga tłumy. Coroczny Surfers Paradise Festival jest świętem lokalnej muzyki, jedzenia, mody, filmu i sztuki i jest głównym motorem długoterminowego rozwoju kulturalnego Gold Coast.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl:

Źródło: mygc

Następny artykuł