Suntago odpowiedź parkuFot. Facebook.com/Suntago

Jest oświadczenie Suntago Park of Poland. Odpowiedzieli na liczne skargi turystów

Suntago zdecydowało się odpowiedzieć na liczne słowa krytyki, które pojawiły się w sieci. Niektórym turystom nie podobało się wiele rzeczy, a wokół oficjalnego otwarcia wybuchło wiele kontrowersji.

Suntago Park of Poland to największy, zadaszony park wodny w całej Europie. Znajduje się w miejscowości Wręcza, niedaleko Mszczonowa, około godziny drogi od Warszawy. Tysiące turystów nie mogło się doczekać, aż dojdzie do jego oficjalnego otwarcia. Gdy to w końcu nastąpiło, atrakcję zalały prawdziwe tłumy. Przetestować nowe miejsce chcieli wszyscy, pojawiło się jednak również wiele słów krytyki. Niektórzy turyści czuli się zawiedzeni i zwracali uwagę na rzekome niedociągnięcia. Teraz w tej sprawie głos zabrali przedstawiciele Suntago.

Bilety na samolot za 34 złote. Tysiąc miejsc wyprzedanych w niecałą godzinę mimo kryzysuBilety na samolot za 34 złote. Tysiąc miejsc wyprzedanych w niecałą godzinę mimo kryzysuCzytaj dalej

Suntago Park of Poland zabiera głos ws. słów krytyki

Pierwszym zarzutem turystów było usunięcie możliwości wystawiania oceny atrakcji na Google Maps. Specjalnie z tego powodu powstała grupa na Facebooku, na której turyści dzielili się wrażeniami. Pojawiły się zażalenia, że firma zrobiła to celowo, by uniknąć niepochlebnych opinii. Jak podaje Onet, prawdopodobnie wizytówka została jednak zablokowana przez Google, a powodem mogła być zbyt duża ilość informacji, które wysłali sami użytkownicy.

- Obecnie wizytówka jest w trakcie weryfikacji. Mamy nadzieję, że wkrótce będzie ponownie widoczna wraz ze zdjęciami i opiniami gości, które są dla nas bardzo cenne - cytuje oświadczenie Suntago Onet.

Niektórzy użytkownicy sugerowali na Facebooku, że poszczególne atrakcje mogą być niebezpieczne, bo dochodziło na nich do drobnych wypadków. W odpowiedzi na to Park of Poland również wystosował kilka słów.

- W związku z przypadkami incydentów związanych z nieprawidłowym korzystaniem ze zjeżdżalni, działając zgodnie z obowiązującymi procedurami bezpieczeństwa, musieliśmy chwilowo wyłączyć z użytku wybrane zjeżdżalnie. Korzystanie z niektórych atrakcji w strefie Jamango można zakwalifikować jako formę doznań ekstremalnych, dlatego goście powinni pamiętać o stosowaniu się do zaleceń ratowników i pracowników parku oraz przestrzeganiu oznaczeń dot. bezpieczeństwa, umieszczonych przy poszczególnych atrakcjach - cytuje oświadczenie Onet.

Dzisiaj grzeje: 1. Wybuch największego wulkanu na naszym kontynencie. Wprowadzono pomarańczowy alarm
2. Obowiązkowa opłata za auto może kosztować nawet kilkanaście tys. złotych. Wielu Polaków będzie oburzonych

Pojawiła się również odpowiedź na zarzuty, jakoby nie wszystko w Suntago było gotowe do działania, jak sugerowała część turystów.

- Od 20 lutego dostępne są wszystkie atrakcje znajdujące się w wewnętrznej części Suntago wraz z basenami zewnętrznymi. [...] Wiosną tego roku planowane jest otwarcie bazy noclegowej Suntago Village, a latem zagospodarowanej linii brzegowej jeziora. Chcemy zaznaczyć, że wszystkie prace budowlane odbywające się w Park of Poland są zgodne z zasadami BHP i nie zagrażają bezpieczeństwu gości, korzystających z atrakcji Suntago - czytamy w oświadczeniu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przez lata więził ją w piwnicy i niewyobrażalnie, a na piętrze wiódł normalne życie. Zdjęcia jej "więzienia" przyprawiają o ciarki
  2. Oślizgła biała skrętka na żółtku znaczy więcej niż sądzisz. Nie jedz pod żadnym pozorem jajek, na których jej nie ma
  3. 249 Polaków nie wpuszczono do samolotu. Banalny błąd, każdy powinien uważać na jeden szczegół
  4. Uczestnicy karnawału mogli zostać zarażeni. Kontaktu z 300 osobami poszukują zagraniczne władze
  5. Samolot z 200 osobami na pokładzie pilnie zawrócony. Piloci dostrzegli niebezpieczeństwo
  6. Koronawirus w Norwegii. Organizatorzy Pucharu Świata w Oslo podjęli decyzję ws. konkursu

Źródło: Onet

Następny artykuł