Turysci.pl
Przemek Kossakowski miał już żonę.

Fot. Instagram.com/przekossakowski

Przemek Kossakowski miał już żonę. Wyciekła wielka tajemnica podróżnika, nigdy nie chciał o niej mówić

14 Listopada 2020

Autor tekstu:

Bartek Wojnowski

Udostępnij:

Ślub Przemka Kossakowskiego z Martyną Wojciechowską odbił się głośnym echem w mediach. Okazuje się jednak, że celebryta próbował już sił w małżeństwie, lecz związek nie przetrwał próby czasu. W tajemnicy ukrywa, kim była jego pierwsza małżon

Ślub słynnych polskich podróżników miał miejsce w październiku 2020 roku. Zarówno Przemek Kossakowski, jak i Martyna Wojciechowska, niechętnie wypowiadają się na jego temat w mediach. Do ostatniej chwili nikomu nie zdradzali, że chcą zrobić ten ważny krok w swoim związku, a po wszystkim po prostu opublikowali przepiękne zdjęcie - już jako złączeni na zawsze. Wiele osób jednak nie wie, że podróżnik miał już żonę, jednak tego tematu stara się za wszelką cenę nie poruszać w mediach.

Ślub z Martyną Wojciechowską nie był pierwszy

Jak podaje magazyn Gala, Przemek Kossakowski już wcześniej był w bardzo poważnym związku, a nawet - stanął na ślubnym kobiercu. Według magazynu jest to sprawdzaona informacja, jednak sam celebryta nie rozmawia o tej części swojej historii w mediach. 

Po ukończeniu Wydziału Wychowania Artystycznego Wyższej Szkoły Pedagogicznej w rodzinnej Częstochowie, podróżnik zajął się malarstwem. Następnie wraz z żoną, której imię dla krajowych mediów jest sporą tajemnicą, wyprowadził się do Popielewa na Zachodnim Pomorzu.

- Mieszkanie na wsi zakończyło się w dość dramatycznych okolicznościach, biorąc pod uwagę moje życie osobiste - mówił Przemek Kossakowski w rozmowie z redakcją Onetu.

Jak otwarcie przyznaje, mierzyć się musiał w depresją. Nie są jasne jednak żadne szczegóły zwiążane z jego życiem uczuciowym. Faktem, do którego otwarcie się przyznaje, jest jedynie to, że był żonaty. 

Przemek Kossakowski o krok od depresji

- Byłem bez grosza. Rozpadło się moje małżeństwo. [...] Bez kobiety, dzieci, roboty. Nie miałem pracy, zaczęła dopadać mnie depresja - podkreślał cytowany przez Galę Przemek Kossakowski w rozmowie z Twoim Stylem.

Zdanie to wskazuje, że ślub z Wojciechowską nie był pierwszy. Co ciekawe, podróżnik nigdy publicznie nie wyjawił, kim była jego wielka miłość, ani nawet jak miała na imię. Kwestia ta pozostaje tajemnicą, którą znają zapewnie jedynie nieliczne, najbliższe Przemkowi osoby. 

Gdy w końcu podróżnik wrócił do miasta, długo nie mógł dostać pracy. Jak sam często wspominał w wywiadach, jego sytuacja finansowa nie była najlepsza. Dopiero w 2012 roku dzięki znajomej został dokumentalistą w TTV.

To diametralnie zmieniło jego życie. Stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych podróżników w naszym kraju. Cykle jego programów oglądają tysiące Polaków, a on sam pokazuje się z niezwykle pozytywnej strony.

Ostatnim sukcesem medialnym Przemka Kossakowskiego jest program Down The Road, w którym wybrał się w niesamowitą podróż z osobami cierpiącymi na chorobę Downa. Pokazał się tam jako wyrozumiały i cierpliwy opiekun, przyjaciel oraz poszkiwać przygód. 

Źródło: Gala

Podobne artykuły

Podkarpacie co zobaczyć

Polska

Podkarpacie. Polski region pełen zróżnicowanych i niezwykłych miejsc

Czytaj więcej >
zamość z lotu ptaka

Polska

Zamość zachwyca turystów z całego świata. Jest jednym z "gwiezdnych miast" Europy

Czytaj więcej >
restrykcje muzeum

Polska

Polscy hotelarze mają nowy sposób na obchodzenie restrykcji. "Mam Muzeum i tam będzie można zamawiać catering"

Czytaj więcej >
góry gopr bieszczady

Polska

Turyści wyszli bez ubrań w góry, potem nie mogli już nawet włożyć kurtek. Interweniowali żołnierze

Czytaj więcej >
Rodzina w Tatrach deptała krokusy

Polska

Turyści deptali krokusy. TPN promuje akcję „Ani kroku(s) dalej!"

Czytaj więcej >

Polska

Lotnisko w Gdańsku wprowadza szybkie testy na koronawirusa. Pozwolą uniknąć kwarantanny po przylocie

Czytaj więcej >