Turysci.pl

Fot. Twitter/Tarun Shukla

Szarpanina, rękoczyny i groźby na pokładzie samolotu. Pasażerowie czekali 7 godzin na wylot, nie wytrzymali [FILM]

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Patryk Korzec

Samolot czasem miewa opóźnienie, jednak bardzo rzadko zdarza się, by pasażerowie musieli siedzieć na jego pokładzie przez wiele godzin. Tak niestety stało się w czwartek na pokładzie maszyny linii Air India. Gdy wydawało się, że problemy zostały zażegnane, a samolot ruszył na pas startowy, podjęto decyzję o jego kolejnym powrocie. 

Pasażerowie byli zmuszeni czekać 7 godzin, a gdy znów zostali cofnięci, emocje wzięły górę. Nie wytrzymali, a na pokładzie doszło do regularnego buntu. Padło wiele przykrych słów, doszło do szarpaniny i próby awaryjnego otwierania drzwi. Wszystko zostało nagrane, a filmiki trafiły do sieci. 

Samolot miał 7 godzin opóźnienia, pasażerowie nie wytrzymali

Gdy po 7 godzinach czekania, samolot w końcu zaczął jechać na pas startowy, pasażerowie przyjęli to z ogromną ulgą. Niestety ze względu na problemy techniczne podjęto decyzję o zawróceniu go, co przelało szalę goryczy. Kilku turystów ruszyło w stronę kokpitu, pojawiły się groźby o wyważeniu drzwi. Stewardessy usiłowały załagodzić sytuację, jednak nie szło to zbyt dobrze. Gdy jedna z osób z obsługi usiłowała otworzyć drzwi rękawa, ktoś zaczął ją brutalnie szarpać. 

Sytuacja powoli stawała się coraz bardziej nerwowa, powoli zaczęła robić się wręcz niebezpieczna dla innych osób obecnych na pokładzie. Gdyby miało to miejsce w europejskiej linii lotniczej, bez wątpienia zakończyłoby się to pilną interwencją służb. Osoby, które szarpały stewardessę, bez wątpienia by za to odpowiedziały, inaczej jednak podchodzi się do takich problemów w Indiach. Tam jedynie Urząd Lotnictwa zapowiedział konieczność przeprowadzenia dochodzenia w tej sprawie.  

Filmy nagrywane na pokładzie trafiły do sieci

Cała ryzykowna sytuacja, która miała miejsce na pokładzie samolotu, została nagrana przez pasażerów. W pewnej chwili wielu z nich wyciągnęło telefony i zaczęło rejestrować to, co dzieje się w maszynie. Filmiki trafiły następnie do sieci, gdzie odbiły się szerokim echem wśród internautów. Większość ludzi, którzy je obejrzeli, nie mogli uwierzyć, że linie lotnicze oraz obsługa dopuścili do tak absurdalnej sytuacji trzymali turystów w zamknięciu tyle czasu. 

``

Źródło: Fly4free

Tagi:

Podobne artykuły

Świat

Gdzie wybrać się na słoneczne wakacje w marcu? Te 6 kierunków zachwyca najbardziej
Czytaj więcej >

Na topie

Najgorszy błąd popełniany w toalecie w samolocie. Skutki są poważne, możesz zachorować
Czytaj więcej >

Na topie

Tajemnica 300-letniej zmumifikowanej "syreny" z Japonii rozwikłana. Czym jest naprawdę?
Czytaj więcej >

Na topie

Rosjanka rozebrała się w samolocie i pogryzła obsługę. Zawinił głód nikotynowy
Czytaj więcej >

Na topie

W samolocie położyła bose stopy na podłokietniku. Współpasażerka dała jej porządną lekcję
Czytaj więcej >

Na topie

Pasażer zniszczył własną walizkę. Tak chciał uniknąć dopłaty za nadbagaż, "Czuję jego ból"
Czytaj więcej >
Patryk Korzec

Zawodowo dziennikarz i copywriter, prywatnie podróżnik od lat zafascynowany zwiedzaniem świata autostopem oraz poznawaniem obcych kultur. Warsztat dziennikarski doskonalony m.in. w takich mediach jak Radio Sygnały, Nasze Miasto Opole, Muzyczny Horyzont, Pro Radio, Rock Radio w Grupie Radiowej Agory oraz Pikio.pl. Zamiłowanie do turystyki, połączone z pasją dziennikarską, zaowocowało zaangażowaniem w tworzenie portalu Turyści.pl. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]