Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Lotniska i linie lotnicze > Ryanair ponownie to zrobił. Wyjątkowa promocja na tanie loty do Europy
Angelika Czarnecka
Angelika Czarnecka 10.04.2024 17:25

Ryanair ponownie to zrobił. Wyjątkowa promocja na tanie loty do Europy

Ryanair
Fot. Shutterstock/WDnet Creation

Ryanair uchodzi za jedną z najtańszych linii lotniczych i Polacy bardzo chętnie korzystają z jego usług. Niestety jak co roku, kiedy zbliża się sezon wakacyjny, ceny biletów potrafią mocno wzrosnąć. Przewoźnik ma jednak świetną wiadomość.

“Błyskawiczna wyprzedaż już trwa” - czytamy na oficjalnej stronie Ryanaira. Za podróż możemy zapłacić naprawdę grosze. Jak skorzystać z promocji? Czasu do namysłu jest niewiele.

Tanie loty za granicę. Jak skorzystać z promocji Ryanaira?

Ryanair często zaskakuje pasażerów atrakcyjnymi zniżkami. Jeszcze w marcu br. pisaliśmy o świetnej okazji, by za granicę polecieć za grosze. Wówczas w sieci pojawiło się mnóstwo postów internautów, które przedstawiały loty nawet za niecałe 5 zł w jedną stronę. Wydawałoby się, że o takich cenach można jedynie pomarzyć. Nic bardziej mylnego. Promocja się skończyła, ale to nie powód do zmartwień, bo pojawiła się kolejna.

Tym razem wybierając się w podróż z Ryanairem, można polecieć aż 20 procent taniej. Loty obejmują trzy europejskie kierunki: Pafos na Cyprze, Brukselę-Charleroi w Belgii oraz Wiedeń w Austrii.

Lot Ryanairem z Warszawy za niecałe 100 zł

Korzystając z promocji, można wylecieć z wielu miast w Polsce, ale nie tylko. Pełna lista znajduje się na stronie Ryanaira w zakładce “zniżki i promocje”. Ceny zaczynają się już od 69 zł w jedną stronę.

Z Lotniska Warszawa-Chopin do Belgii polecimy już za 69 zł. Termin wylotu przypada m.in. na 1 lub 4 czerwca. Inne przykładowe wakacyjne terminy i ceny: 8 czerwca - 78 zł, 16 lipca - 170 zł, 27 sierpnia - 201 zł, 30 sierpnia - 173 zł. Za podobne pieniądze polecimy z dwóch warszawskich lotnisk na Cypr i do Austrii. Promocją objęte są także miasta: Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Katowice, Łódź, Lublin, Poznań, Wrocław, Rzeszów, Olsztyn czy Szczecin.

Do kiedy trwa promocja na tanie loty? Ryanair wyjaśnia

Warunkiem skorzystania z promocji jest rezerwacja lotu do 11 kwietnia 2024 r. Jak czytamy na stronie Ryanaira, podróże mają przypadać na terminy między 10 kwietnia a 30 czerwca. Wówczas ceny są najniższe. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by za rozsądne pieniądze polecieć do wybranego miejsca w lipcu czy sierpniu, a im bliżej wakacji, ceny będą rosły.

Źródło: ryanair.com

Czytaj też: Plaża w Rewalu o 13:22 nagle opustoszała. Nie pomogła dobra pogoda