Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Na topie > Ryanair ośmieszył Amerykanina przed 5 mln osób. „To dlatego tam nie latamy”
Marlena Kaczmarek
Marlena Kaczmarek 08.04.2024 13:44

Ryanair ośmieszył Amerykanina przed 5 mln osób. „To dlatego tam nie latamy”

Pokład samolotu (zdjęcie poglądowe)
fot. Canva Twitter

Media społecznościowe rządzą się własnymi prawami. Z tego powodu wiele firm inwestuje dużo pieniędzy, by zachęcić potencjalnych klientów do swoich usług. Internauci są jednak zgodni, że jeśli chodzi o cięte internetowe riposty, Ryanair nie ma sobie równych. 

Ryanair nie bierze jeńców w mediach społecznościowych

Ryanair od lat jest na językach w internecie nie tylko ze względu na oferowane produkty, ale też działalność w sieci. Administratorzy kont irlandzkiego przewoźnika w mediach społecznościowych nie biorą jeńców. Bardzo często z oficjalnego profilu firmy publikują zabawne obrazki czy komentarze. 

Co więcej, bardzo szybko reagują na niektóre riposty pod swoim adresem czy wdają się w zabawne sprzeczki z internautami. Podobnie było i w tym przypadku. 

Ryanair zakpił z Amerykanina

Youtuber Goblin opublikował na platformie X (dawniej Twitter) zdjęcie z podpisem "Europejski umysł nie jest w stanie tego pojąć". Na fotografii widać bardzo nietypowe danie. 

Na talerzu influencera znalazła się m.in. pizza, galaretka, krewetki, makaron, ośmiornica i (najprawdopodobniej) kawałek ryby bądź kurczaka. Danie prezentuje się naprawdę mało apetycznie. 

Ryanair postanowił zakpić z Goblina. "Właśnie dlatego nie latamy do Ameryki" - napisał przewoźnik pod udostępnionym zdjęciem. 

5 milionów osób widziało wpis Ryanaira

Wpis Ryanaira wyświetliło ponad 5 milionów użytkowników portalu X. W komentarzach rozbawieni internauci gratulowali firmie zatrudnienia osób z takim poczuciem humoru. 

Zobacz też: Darmowe gorące źródła tuż przy polskiej granicy. Turyści są wniebowzięci

"Firma z najlepszym poczuciem humoru na X", "Przykre, ale prawdziwe", "Zaśmiałam się na głos, świetne!" - pisali rozbawieni.