Turysci.pl > Na topie > Pierwszy raz w historii. Ryanair potwierdził, tuż przed świętami zmiana na wszystkich lotach
Ania Radke
Ania Radke 24.03.2022 22:03

Pierwszy raz w historii. Ryanair potwierdził, tuż przed świętami zmiana na wszystkich lotach

ryanair
Fot. pixabay.com/ DirkDanielMann

Ryanair w ramach przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia przygotował wyjątkową ofertę dla podróżnych. Linia lotnicza wprowadziła 20% zniżkę w ramach całej siatki połączeń. Przewoźnik przygotowuje się do przewiezienia milionów pasażerów do domu na Boże Narodzenie.

Ryanair obniża ceny na święta

Ryanair oferuje 20% zniżki na wszystkie loty od 1 grudnia do 10 stycznia. Zaoferował w ten sposób rodzinom i bliskim powrót do domu na święta. Zazwyczaj ten okres w roku jest wyłączony ze wszystkich promocji.

Przewoźnik poinformował w zeszłym tygodniu o uruchomieniu 24 dodatkowych lotów na święta m. in. z Belgii, Francji, Grecji, Włoch, Portugalii, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Jest to ważna wiadomość dla osób, których bliscy mieszkają za granicą .

- Dzięki naszej niesamowitej wyprzedaży pasażerowie mogą zarezerwować loty powrotne do domu na Boże Narodzenie w fantastycznych cenach - powiedział rzecznik prasowy Ryanaira.

Planowane loty na święta

Najwięcej świątecznych lotów planowanych jest z Krakowa. Pasażerowie dostaną się stamtąd do Bristolu, Gdańska, Sztokholmu, Belfastu, Oslo, Edynburga, Londynu (lotniska Stansted i Luton), Paryża, Bolonii, Mediolanu, Pafos, Porto, Eindhoven, Kijowa, Aten, Brukseli, Rzymu, Wenecji, Birmingham, East Midlands, Lizbony, na Maltę, do Manchesteru, Kopenhagi, Odessy, Bari, Bournemouth, Liverpoolu, Glasgow, Leeds, Neapolu, Barcelony, Cagliari, Catanii, Palermo, Dublina, Malagi i na Teneryfę.

Z kolei z warszawskiego lotniska Modlin polecimy do Brukseli, Birmingham, Edynburga, Madrytu, Mediolanu, Bolonii, Eindhoven, Neapolu, Paryża, Rzymu, Liverpoolu, Londynu, East Midlands, Manchesteru, Aten, Bristolu, Leeds, Dublina, Alicante, Barcelony, Malagi i na Teneryfę.

Wiele lotów odbędzie się również z Gdańska. Dostaniemy się stamtąd na lotniska w Göteborg,Hamburgu, Oslo, Sztokholmie, Londynie, Krakowie, Edynburgu, Mediolanie, Odessie, Pafos, Birmingham, na Malcie, w Manchesterze, Leeds, Dublinie i Bristolu.

1. Śnieg na wyspie wiecznej wiosny. Niebywały widok w europejskim, turystycznym raju2. Nieoczekiwane wezwania w skrzynkach Polaków. Zaskoczenie przeżyje nawet 4,5 tys. osób3. Tysiące Polaków grozi strajkiem i wyjściem na ulice. Wszystko przez zakaz na ferie, górale tracą cierpliwość

Pasażerowie podróżujący z Poznania mogą skorzystać z lotów do Paryża, Londynu, Edynburga, Bristolu, Dublina, Liverpoolu, Kijowa oraz Alicante. Z kolei z Katowic kursują loty do Z Katowic natomiast polecimy do Dortmundu, Kolonii, Dublina,Londynu, Birmingham, Edynburga, Manchesteru i Cork.

Ryanair oferuje również loty z Bydgoszczy, Łodzi, Lublina, Olsztyna, Rzeszowa, Szczecina i Wrocławia. Wszystkie szczegółowe rozkłady oraz ceny biletów dostępne są na stronie internetowej przewoźnika.

Źródło: Tanie Loty, Ryanair