Turysci.pl

fot. Jupiterimages/canva.com

Promocja w PKP Intercity. Ogromne zainteresowanie tanimi biletami

7 Maja 2022

Autor tekstu:

Joanna Wnuk

PKP Intercity odnotowuje rekordową sprzedaż biletów w związku z promocją, która trwa od 5 maja. Jak się okazuje, bilety na krótkich trasach można kupić już za kilka złotych. Co ciekawe, można pojechać w pierwszej klasie płacąc mniej niż za drugą klasę.

PKP Intercity nie spodziewało się takiego zainteresowania. W rezultacie, wraz z rozpoczęciem promocji, strona przewoźnika przestała działać. Problem jednak rozwiązano, a podróżni nadal mogą cieszyć się wyjątkowo atrakcyjnymi cenami na przejazdy PKP.

- Odnotowujemy rekordowy w historii spółki ruch niemal we wszystkich kanałach sprzedaży - czytamy w komunikacie na Facebooku.

Promocja PKP Intercity

Jak podaje przewoźnik, promocja PKP Intercity będzie trwać do odwołania. A jest ona warta zainteresowania. Za bilety można zapłacić mniej niż 10 zł. Dotyczy to szczególnie krótkich tras jak np. z Gdańska do Sopotu. Koszt takiego przejazdu to ... 4 zł. Co ważne, promocja łączy się z ulgami ustawowymi! Zatem za przejazd zapłacimy mniej niż popularną SKM.

Ciekawostką jest fakt, że dzięki promocji można upolować bilet w pierwszej klasie płacąc mniej niż za drugą klasę. Tak jest na przykład w przypadku biletu na trasie Kraków-Warszawa. Za pierwszą klasę zapłacimy 36 złotych, podczas gdy w drugiej klasie będzie to koszt prawie 2 razy większy. Jak informuje przewoźnik, promocja dotyczy zarówno sprzedaży biletów przez internet, jak również w kasach oraz u konduktora.

Na Facebooku przewoźnika można było przeczytać o rekordowej sprzedaży, blisko o połowę wyższej niż w zeszłoroczne wakacje. Jednocześnie PKP Intercity zapewniło, że problemy z przepustowością strony internetowej w związku z gigantycznym zainteresowaniem, są na bieżąco monitorowane i naprawiane. Zatem nie pozostaje nic innego, jak tylko ruszać w drogę !

Artykuły polecane przez redakcję Turystów: 1. Włochy popularnym kierunkiem wakacyjnym wśród rosyjskich turystów

2. Przewodniczka zniesmaczona zachowaniem turystów. Górski szlak zmienił się w toaletę

3. Turcja z chęcią wita rosyjskich turystów. Wszystko z jednego powodu

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami, lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: [email protected] Źródło: PKP Intercity

Tagi:

Podobne artykuły

Polska

Niesamowity pomysł na majówkę. Cudownie zachowane zamki na wodzie zobaczysz w Polsce
Czytaj więcej >

Polska

Kolejne pociągi Pendolino na torach w Polsce. Wiemy, gdzie pojadą superszybkie pociągi
Czytaj więcej >

Polska

Afera w samolocie PLL LOT. „Jeden pilot kradnie alkohol, a drugi się śmieje”
Czytaj więcej >

Polska

Grotołazi utknęli w jaskini w Tatrach. Na ratunek ruszyło dziesięciu ratowników
Czytaj więcej >

Polska

Polka wróciła z Egiptu z wyjątkową pamiątką. Służby na lotnisku natychmiast zareagowały
Czytaj więcej >

Polska

Bezmyślne zachowanie turystów w Parku Narodowym. Porażające, czego się dopuścili
Czytaj więcej >
Joanna Wnuk

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]