Turysci.pl > Świat > Popularne atrakcje, które rozczarowują turystów. Wśród nich Mur Chiński i Disneyland
Joanna Wnuk
Joanna Wnuk 11.05.2022 12:05

Popularne atrakcje, które rozczarowują turystów. Wśród nich Mur Chiński i Disneyland

Atrakcje, które rozczarowują turystów
fot.grimnaire/canva.com

Najpopularniejsze plaże na świecie goszczące w rankingach „naj”. Starożytne budowle, które pojawiają się w filmach. Dzieła sztuki, o których każdy słyszał. Na świecie wiele jest atrakcji, które znajdują się na liście „must see”.

Każdy kojarzy, gdzie jechać, żeby zobaczyć Taj Mahal, czy Wielki Mur. Jednak z opinii turystów z całego świata, niekoniecznie to co najpopularniejsze, warte jest zachodu. Zobaczcie listę najbardziej rozczarowujących atrakcji na świecie, opartą na opiniach z portalu TripAdvisor.

Atrakcje, które rozczarowują turystów

Niestety najbardziej popularne atrakcje na świecie stają się w pewnym momencie tymi, które najbardziej rozczarowują. A to przez tłumy turystów, które chcą na własne oczy zobaczyć słynny zabytek. A to ze względu na ilość nachalnych sprzedawców pojawiających się na miejscu. Tudzież przez sterty śmieci, czy ogólną drożyznę.

Na haniebnej liście pojawiły się między innymi: Disneyland, słynny balkon Julii w Weronie, Mona Liza w Luwrze, czy chociażby Wielki Mur Chiński. Zobaczcie atrakcje, które rozczarowują turystów.

Artykuły polecane przez redakcję Turystów:

1. Kolejka linowa na Kasprowy Wierch zamknięta. Trwa jej renowacja

2. Policja ostrzega przed oszustami w Bieszczadach. Zachęcają do gry w "trzy kubki

3. Bieszczady: wzrost cen atrakcji turystycznych

Źródło: Trip Advisor, wikipedia.pl

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami, lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: [email protected].

Tagi: