Turysci.pl > Świat > Piorun uderzył w samolot, którym leciała Miley Cyrus. Pilne lądowanie awaryjne
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 23.03.2022 22:24

Piorun uderzył w samolot, którym leciała Miley Cyrus. Pilne lądowanie awaryjne

Miley Cyrus EA
East News

Miley Cyrus podróżowała do stolicy Paragwaju, kiedy w samolot, którym leciała, uderzył piorun. W sieci pojawiły się nagrania z tamtego momentu - mogą budzić lęk. Maszyna była zmuszona do awaryjnego lądowania.

Amerykańska piosenkarka leciała do Asunción - stolicy Paragwaju, znajdującej się przy granicy z Argentyną. Niestety, w pewnym momencie na trasie lotu rozpętała się gwałtowna burza, która zmusiła pilota do nieplanowanego lądowania.

W samolot Miley Cyrus uderzył piorun

Wokalistka podróżowała do Paragwaju wraz z zespołem oraz przyjaciółmi i rodziną. Planowała zaśpiewać na festiwalu muzycznym Asunciónico, drugiego dnia wydarzenia. Niestety, gwałtowne załamanie pogody pokrzyżowało jej plany.

Podczas lotu do Asunción w samolot, jakim leciała piosenkarka, uderzył piorun. Maszyna wleciała prosto w potężną burzę, która rozpętała się zupełnie niespodziewanie. Sama Cyrus oraz jej współpasażerowie opublikowali mocne nagrania, ukazujące moment uderzenia pioruna.

Wydarzenie sprawiło, że pilot kierujący samolotem musiał lądować awaryjnie, a piosenkarce nie udało się dotrzeć na festiwal. Cyrus opublikowała na Instagramie wytłumaczenie, w którym postanowiła uspokoić oraz przeprosić swoich fanów.

Miley Cyrus nie dotarła do Paragwaju

- Do moich fanów i wszystkich zaniepokojonych po usłyszeniu o moim locie do Asunción. Nasz samolot dopadła nieoczekiwana burza, zostaliśmy uderzeni piorunem. Moja załoga, zespół, przyjaciele i rodzina, którzy ze mną podróżowali, są bezpieczni po awaryjnym lądowaniu. Niestety nie udało nam się przylecieć do Paragwaju - czytamy w relacji Cyrus.

W ciągu ostatniej doby w dużej części Paragwaju doszło do gwałtownego załamania pogody. Wystąpiły nie tylko burze, ale i ulewne deszcze oraz powodzie. W ich wyniku organizatorzy festiwalu Asunciónico odwołali koncerty w pierwszym dniu wydarzenia.

Festiwal Asunciónico jest organizowany od 2015 roku. Najczęstsze gatunki muzyczne, jakie można na nim usłyszeć, to rock i muzyka klubowa. Tradycyjnie wydarzenie to odbywa się w marcu w stolicy Paragwaju. W minionych latach wystąpili na nim między innymi Lenny Kravitz, Imagine Dragons czy zespół Kasabian.

Zobacz film:

Źródło: Radio ZET

Artykuły polecane przez redakcję Turystów:

  1. Polak spotkał Rosjan na wakacjach. Aż ręce mu opadły, "czuli się jak władcy świata"

  2. Do kieszeni Ukraińców wpłynęły już miliony. Wzruszający gest turystów z całego świata

  3. Co się dzieje na Dworcu Centralnym? Zjeżdżają tam tłumy, wolontariuszka wyjawiła nam, jak wygląda sytuacja

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: [email protected].

Tagi: Miley Cyrus