Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Polska > O 11:27 w Sarbinowie widoki jak w szczycie sezonu. A to dopiero początek
Marlena Kaczmarek
Marlena Kaczmarek 01.05.2024 12:15

O 11:27 w Sarbinowie widoki jak w szczycie sezonu. A to dopiero początek

Sarbinowo plaża
fot. webcamera

Tegoroczna majówka rozpieszcza Polaków pod względem pogody. Wiele obiektów noclegowych a obłożenie blisko 100 proc., co z pewnością bardzo cieszy branżę turystyczną. Jak się okazuje, nad Bałtykiem widoki są bliskie temu, co zwykle widzimy w szczycie sezonu. 

Majówka 2024 r. nad Bałtykiem

W tym roku wystarczyło wziąć trzy dni wolnego od pracy (poniedziałek, wtorek i czwartek), by móc cieszyć się aż dziewięciodniowym urlopem. Bardzo wielu Polaków skorzystało z tej opcji, co widać m.in. na kamerach monitoringu nad Bałtykiem. 

Plaże od rana wypełnione są turystami. Nic dziwnego, słupki rtęci w niektórych miejscach pokazywały aż 25 stopni Celsjusza. 

Parawany nad Bałtykiem

Nie mogło z tej okazji zabraknąć też słynnych parawanów. Kolorowe połaci materiału zawładnęły polskimi plażami. Takie rozwiązanie nie tylko sprawia, że chronimy się od wiatru, ale też możemy zaznać odrobiny prywatności. 

Są też i tacy, którym parawany bardzo przeszkadzają. Ich zdaniem psują widoki i są szpetne. 

Plaża w Sarbinowie wypełniona turystami

Plaża w Sarbinowie uchodzi za jedną z najpiękniejszych w Polsce. Miejscowość ta znajduje się ok. 7 km na zachód od Mielna i leży na Wybrzeżu Słowińskim. 1 maja w środę od rana były aż 24 stopnie Celsjusza. Co ciekawe, pogoda ta ma się utrzymać do piątku. Dopiero w sobotę nastąpi lekkie załamanie, przez co temperatury będą wynosiły 16 stopni.

Ci, którzy zdecydowali się na wypoczynek w Sarbinowie na początku majówki, trafili w dziesiątkę!

Czytaj więcej: Wielkie oburzenie turystyki na dworcu w Szczecinie. “Grubo przesadzili z tą ceną”