Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Polska > Niespotykane sceny na dworcu w Jarocinie. Podróżni nie mogli uwierzyć
Weronika Dadok
Weronika Dadok 17.03.2022 14:20

Niespotykane sceny na dworcu w Jarocinie. Podróżni nie mogli uwierzyć

screen
Screen z wideo zamieszczonego na facebooku

Pasażerowie, którzy oczekiwali na dworcu na swój pociąg, doświadczyli czegoś niezwykłego. W pewnym momencie na peron wbiegły piękne jelenie, które w bardzo szybkim czasie pragnęły przedostać się na drugą stronę. Jeden z podróżnych zdecydował się nagrać całe zdarzenie i wrzucić do sieci. Widok dosłownie zwala z nóg.

Jelenie na stacji w Jarocinie

Na teren dworca w Jarocinie wparowały nagle trzy jelenie, które chciały przedostać się na drugą stronę. Udało się im szybko przebiec przez peron oraz tory, na szczęście nikogo przy tym nie potrącając.

Jedna z podróżujących osób nagrała cały incydent, a następnie wrzuciła materiał do sieci. Zdezorientowane zwierzęta próbowały przedostać się przez płot na drugą stronę. Widok tych zwierząt w tak wyjątkowym miejscu zaskoczył obecne na peronie osoby.

Ludzie, którzy często udają się na wycieczki do Zakopanego, z pewnością zdają sobie sprawę z tego, iż te zwierzęta stosunkowo często pojawiają się w otoczeniu miejskim. Najgłośniej o jeleniach było podczas pierwszego lockdownu w trakcie pandemii w 2020 roku.

Wtedy też zachęcone ciszą i pustkami, udały się na wycieczkę ulicami Zakopanego, podczas tej wizytacji zjadły nawet herb miasta, który zbudowany był z kwiatowego klombu.

Źródło: turystyka.wp.pl

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres [email protected]

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

Tagi: