Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Na topie > Nie uwierzysz, gdzie podróżniczka ukryła dodatkowy bagaż. Na ten trik mało kto się odważy
Marlena Kaczmarek
Marlena Kaczmarek 28.06.2023 14:27

Nie uwierzysz, gdzie podróżniczka ukryła dodatkowy bagaż. Na ten trik mało kto się odważy

Tiktokerka
fot. Canva / Tiktok

Linie lotnicze nakładają pewne ograniczenia bagażowe na swoich klientów. Pasażerowie zaś próbują wielu sposobów, by przechytrzyć zakazy i zapakować na pokład więcej, niż przewiduje to dozwolona waga bagażu. 

Określona waga i wymiary bagażu dla wielu pasażerów są prawdziwą zmorą. Nie tylko należy ściśle przestrzegać wytycznych nakazanych przez linie lotnicze, ale również pamiętać, że nie wszystkie przedmioty można wnieść na pokład.

Proste triki na wniesienie dodatkowych rzeczy na pokład

W Internecie funkcjonuje wiele influencerów, którzy zasłynęli dzięki swoim nietypowym trikom podróżniczym. Niektórzy sugerowali, by przenosić dodatkowe przedmioty w poszewce na poduszkę, jednak ten sposób nie wszędzie się sprawdza.

Influencerka występująca na TikToku pod nickiem @cheapholidayexpert niedawno wraz z partnerem testowali, czy hotelowy alkohol na all inclusive jest rozwodniony, teraz poszła o krok dalej. Pokazała, jak w bardzo nietypowy sposób można przewieźć dodatkowe elementy odzieży.

Influencerka “przemyciła” ubrania w biustonoszu

“Jak wiecie, uwielbiam testować różne triki związane z pakowaniem. Dziś sprawdzę ten hit” - rozpoczęła swoją wypowiedź na nagraniu @cheapholidayexpert. Na filmiku widać, jak kobieta zakłada na bluzkę wyraźnie za duży biustonosz. “Tam jest tyle dodatkowego miejsca” - dodała. 

W pewnym momencie tiktokerka zaczęła pakować do miseczek biustonosza dodatkowe ubrania. Po wszystkim założyła na górę koszulę i kurtkę. “Myślę, że wszyscy będziemy zgodni co do tego, że to wygląda bardzo zabawnie” - powiedziała. 

Sztuczka się udała. “Oni tak naprawdę się tym nie przejmują”

Influencerka wypróbowała swój trik na lotnisku. Na filmiku widać, jak kobieta ma na sobie schowane w zbyt dużym biustonoszu dodatkowe ciuchy. Tiktokerce udało się bez problemu przejść kontrolę i wejść na pokład samolotu. 

@cheapholidayexpert The BREAST way to get extra luggage on your flight for free 🍒 NO I will not stop trying stupid packing hacks and NO I will not apologise for that horrific pun. #travelhacking #travelhack #travelhacks #packinghacks #cheaptravel #budgettravels #easyjet #ryanair #wizzair #lowcostairline ♬ original sound - Cheap Holiday Expert

“Szczerze mówiąc to myślę, że dowiodłam tego, że oni (pracownicy lotniska - red.) tak naprawdę się tym za bardzo nie przejmują, ale jest to zabawne” - dodała @cheapholidayexpert.