Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Europa > Nie takich widoków spodziewała się w Grecji. Nie uwierzysz, co zobaczyła za oknem
Łukasz  Miłoszewski
Łukasz Miłoszewski 29.05.2024 19:04

Nie takich widoków spodziewała się w Grecji. Nie uwierzysz, co zobaczyła za oknem

grecja
Fot. Canva/Tiktok

Wybierając hotel część osób lubi kierować się jego położeniem nie tylko ze względu na odległość od kluczowych miejsc w danym mieście, ale także na dostępne z okna widoki. Gdy szukamy bardziej budżetowej opcji, to oczywiście nie spodziewamy się ujrzeć z balkonu lazurowego wybrzeża, czasami jednak przestrzeń miejska potrafi zaskoczyć niecodziennymi obiektami.

Widok zapada w pamięć

Na Tik Toku popularność zdobywa nagranie, na którym turystka chwali się nietypowym widokiem z hotelowego balkonu. Przebywając w Grecji, spodziewała się raczej charakterystycznej miejskiej zabudowy, a tymczasem ujrzała gigantycznego Shreka.

Popularny ogr, albo raczej postać stworzona troszkę nieudolnie na jego podobieństwo, znalazł się na plakacie reklamującym musical osadzony w świecie Shreka. Baner pokaźnych rozmiarów zakrywa cały sąsiedni budynek, co za tym idzie, od specyficznej twarzy bajkowej postaci trudno uciec. 

Internauci są rozbawieni

Krótkie nagranie rozbawiło wiele osób, które nie szczędzą zabawnych komentarzy. Część z nich, która zapewne jest fanami serii przygód popularnego ogra, twierdzi, że lepszego krajobrazu nie można sobie wyobrazić. - Czy dopłaciłaś za taki widok? - dopytuje ironicznie jeden z użytkowników.

Więcej podobnych przypadków

Turyści coraz częściej chwalą się w mediach społecznościowych dziwnymi widokami z hotelowych okien. W braku pięknych krajobrazów za szybami nie ma nic złego pod warunkiem, że wynajmujący nie zapewniał wcześniej, że sytuacja wygląda inaczej. O takim przypadku pisaliśmy niedawno. Turystka z Argentyny wynajęła we Włoszech apartament, który reklamowany był pięknym widokiem. Na miejscu okazało się, że była to bardzo nieczysta zagrywka wynajmującego. Więcej o tym możecie przeczytać tutaj.

Czytaj więcej: Polacy uwielbiają latać tam na wakacje. Mało kto słyszał jednak o niezwykłym różowym jeziorze