Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika quizy
Turysci.pl > Lotniska i linie lotnicze > "Nawet obsługa przed nią uciekała". Kobieta wywołała chaos na międzynarodowym lotnisku
Angelika Czarnecka
Angelika Czarnecka 24.11.2023 07:37

"Nawet obsługa przed nią uciekała". Kobieta wywołała chaos na międzynarodowym lotnisku

Lotnisko
Fot. Canva, GFS News

Turyści, a nawet sama obsługa lotniska dawno czegoś takiego nie widzieli. Naga kobieta zaatakowała pasażerów i funkcjonariuszy policji na lotnisku. Dantejskie sceny uwieczniono na nagraniu, które później opublikowano w sieci.

Dwudziestoletnia kobieta wpadła w szał. Musieli interweniować funkcjonariusze policji, dla których “nudystka” również nie miała litości. 

Kobieta wywołała chaos na międzynarodowym lotnisku

Wydawać by się mogło, że pracownicy lotnisk widzieli już wszystko. Począwszy od niesfornych podróżnych, niedozwolone przedmioty przewożone w bagażach po niebezpieczne sytuacje. To, co jednak wydarzyło się w porcie w Chile, zszokowało wszystkich.

Jak podają zagraniczne media, w ubiegły czwartek dwudziestoletnia kobieta wzięła udział w imprezie w Santiago, podczas której zażyła magiczne grzyby i wypiła alkohol. Następnie udała się na międzynarodowe lotnisko Arturo Merino Benítez, gdzie wpadła w szał.

"Nawet obsługa przed nią uciekała". Rozebrała się i atakowała turystów

Do sieci wyciekło nagranie, na którym widać kobietę rozmawiającą z pewnym mężczyzną, którego później chciała pocałować. Kiedy ten ją popchnął, ona w odpowiedzi złapała butelkę z jego wózka i rzuciła ją na ziemię.

Następnie pobiegła w stronę pasażerów w innej części terminala, krzycząc „Nienawidzę was” i próbując ich uderzyć. Mężczyzna złapał kobietę za włosy i powalił ją na ziemię. Kiedy dwóch policjantów próbowało ją wyprowadzić, uderzyła jednego z nich w twarz, a na drugiego się rzuciła. 

To nie pierwsza taka sytuacja na lotnisku

Podobny incydent miał miejsce w październiku w Maladze, gdzie na tamtejszym lotnisku nagle pojawiła się zupełnie naga kobieta. Spacerowała jak gdyby nic wśród podróżnych. W końcu zauważyli ją policjanci i zaczęli gonić za kobietą. Gdy nareszcie zdołali ją schwytać, ta szybko im uciekła. Nagranie pojawiło się w sieci, a internauci wprost nie wierzyli własnych oczom. “Może być mocno zaburzona”, “Kosmitka” - komentowali wówczas nagranie na platformie X.