Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika quizy
Turysci.pl > Lotniska i linie lotnicze > Nagle usłyszeli druzgocący komunikat pilota. “To był horror”
Angelika Czarnecka
Angelika Czarnecka 11.02.2024 13:39

Nagle usłyszeli druzgocący komunikat pilota. “To był horror”

Samolot Lufthansa
Fot. Shutterstock_EQRoy

Lekarz na pokładzie samolotu jest jak na wagę złota. Nigdy nie wiadomo, czy nie będzie musiał udzielić któremuś z pasażerów pomocy. Prawdziwy dramat rozegrał się w trakcie lotu z Bangkoku do Monachium. Jeden mężczyzna nagle zaczął kaszleć krwią.

Obecny w samolocie doktor próbował ze wszystkich sił go uratować.

Dramat na pokładzie Lufthansy. Stan zdrowia pasażera zaniepokoił załogę

Nie każda podróż samolotem bywa spokojna. W sieci nie raz pojawiały się mrożące krew w żyłach czy smutne historie podróżnych. Ci, którzy w czwartek, 8 lutego znaleźli się na pokładzie Lufthansy na trasie Bangkok Monachium, z pewnością na długo zapamiętają ten lot. Nie spodziewali się, że jeden z pasażerów zacznie bardzo źle się czuć. Wszystko działo się bardzo szybko.

Wśród podróżnych znalazł się 63-letni obywatel Niemiec wraz z żoną Filipinką. Od początku miał problemy z oddychaniem i się pocił. Kobieta wspomniała, że wcześniej oboje biegli, by zdążyć na samolot. Niestety później było już tylko gorzej. 

Na pokładzie był lekarz Polak. Wszyscy próbowali uratować pasażera

Na pokładzie był lekarz, 30-latek z Polski. Sprawdził puls mężczyzny i ocenił, że wszystko jest z nim w porządku. Niestety stan 63-latka zaczął się pogarszać. Mężczyzna kaszlał krwią i jak podaje szwajcarski “Blick”, z nosa także tryskała mu krew, brudząc ściany. - To był horror, wszyscy krzyczeli - ujawnia jeden z podróżnych.

Mężczyzna stracił przytomność. Załoga próbowała go reanimować, ale bezskutecznie. Nagle pilot oznajmił, że doszło do śmierci jednego z pasażerów. Nietrudno się domyślić, jaka nastała atmosfera. Maszyna od razu zawróciła do Bangkoku. 

Linia lotnicza zabiera głos w sprawie tragedii w samolocie

“Nasze myśli są z krewnymi zmarłego pasażera. Przepraszamy też wszystkich pasażerów lotów za powstałe utrudnienia. Prosimy zrozumieć, że nie możemy udzielić żadnych dodatkowych informacji przez wzgląd na prywatność” - przekazała Lufthansa dziennikowi “Daily Mail”.
 

Źródło: "DailyMail"