Milionerzy każdy fanFot. Player TVN

W "Milionerach" padło pytanie o zydwestkę za 75 tys. zł. Każdy fan odpoczynku nad wodą doskonale wie, o co chodzi

"Milionerzy" zaskoczyli jednym z pytań. Gra toczyła się już o niemałe pieniądze, gdy padła zagadka. Nie wszyscy będą znali odpowiedź, ale osobom, które spędzają dużo czasu nad wodą może być znacznie łatwiej. Udzielilibyście poprawnej odpowiedzi na pytanie Huberta Urbańskiego? Przekonajmy się zatem, czy rzeczywiście jest trudne.

Milionerzy” to jeden z najpopularniejszych programów emitowanych przez TVN. Niektórzy aż tak lubią teleturniej, że nie wyobrażaj sobie tego opuszczenia ani jednego odcinka z Hubertem Urbańskim. Co jakiś czas prowadzący zadaje zaskakujące pytanie, które zasługuje na szczególną uwagę. Podobnie było w przypadku zagadki, o której piszemy w tym artykule.

Program “Milionerzy” jest dostępny zarówno w telewizji TVN, jak i wersji internetowej Player TVN. Tym razem artykuł poświęcimy pytaniu za niemałe pieniądze. Poprawna odpowiedź na nie jest warta aż 75 tysięcy złotych. O co zapytał Hubert Urbański swojego gościa? Ciekawe, czy wam udałoby się udzielić prawidłowej odpowiedzi. Przejdźmy więc do pytania, które wiąże się z turystyką – zwłaszcza morską.

“Milionerzy” – ciekawe pytanie za 75 tysięcy złotych. Znacie odpowiedź?

Wyobraźmy sobie, że bierzecie udział w programie “Milionerzy”. Siedzicie wygodnie na swoim krześle, a w waszą stronę zerka sam Hubert Urbański z jego charakterystycznym uśmiechem. Za chwilę usłyszycie pytanie za 75 tysięcy złotych. Nie spieszcie się z odpowiedzią i lepiej dobrze się zastanówcie. W końcu gra toczy się o niemałą stawkę. Osoby, które spędzają dużo czasu nad wodą, mogą mieć łatwiej.

“Zydwestka to kapelusz, który jest doskonałym uzupełnieniem:

A) sztormiaka,
B) kamizelki garniturowej,
C) sukni balowej,
D) bikini.”

Program “Milionerzy” mógł zaskoczyć wielu widzów tym pytaniem. Jednak osoby, które dużo podróżują – zwłaszcza łodziami – mogą już się domyślać, o co chodzi. Znacie prawidłową odpowiedź? Jeśli tak, wygracie 75 tysięcy złotych a Hubert Urbański pogratuluje wam z uśmiechem. Prawidłowa odpowiedź to A) sztormiaka. Jeśli często bywacie nad wodą, pewnie się domyślaliście.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o pięknym zamku w Niedzicy. Byliście tam kiedyś? Robi niesamowite wrażenie i w dodatku znajduje się w malowniczej scenerii. Na jego terenie kręcono wielkie przeboje filmowe.

Źródło: RMF FM

Następny artykuł