Milionerzy każdy fanFot. Player TVN

W "Milionerach" padło pytanie o zydwestkę za 75 tys. zł. Każdy fan odpoczynku nad wodą doskonale wie, o co chodzi

"Milionerzy" zaskoczyli jednym z pytań. Gra toczyła się już o niemałe pieniądze, gdy padła zagadka. Nie wszyscy będą znali odpowiedź, ale osobom, które spędzają dużo czasu nad wodą może być znacznie łatwiej. Udzielilibyście poprawnej odpowiedzi na pytanie Huberta Urbańskiego? Przekonajmy się zatem, czy rzeczywiście jest trudne.

Milionerzy” to jeden z najpopularniejszych programów emitowanych przez TVN. Niektórzy aż tak lubią teleturniej, że nie wyobrażaj sobie tego opuszczenia ani jednego odcinka z Hubertem Urbańskim. Co jakiś czas prowadzący zadaje zaskakujące pytanie, które zasługuje na szczególną uwagę. Podobnie było w przypadku zagadki, o której piszemy w tym artykule.

Obrazy Turysci.pl"Sytuacja jest katastrofalna". 22 osoby zaginione i ofiary śmiertelne, ogromne zniszczenia. Przykre informacje za granicyCzytaj dalej

Program “Milionerzy” jest dostępny zarówno w telewizji TVN, jak i wersji internetowej Player TVN. Tym razem artykuł poświęcimy pytaniu za niemałe pieniądze. Poprawna odpowiedź na nie jest warta aż 75 tysięcy złotych. O co zapytał Hubert Urbański swojego gościa? Ciekawe, czy wam udałoby się udzielić prawidłowej odpowiedzi. Przejdźmy więc do pytania, które wiąże się z turystyką – zwłaszcza morską.

“Milionerzy” – ciekawe pytanie za 75 tysięcy złotych. Znacie odpowiedź?

Wyobraźmy sobie, że bierzecie udział w programie “Milionerzy”. Siedzicie wygodnie na swoim krześle, a w waszą stronę zerka sam Hubert Urbański z jego charakterystycznym uśmiechem. Za chwilę usłyszycie pytanie za 75 tysięcy złotych. Nie spieszcie się z odpowiedzią i lepiej dobrze się zastanówcie. W końcu gra toczy się o niemałą stawkę. Osoby, które spędzają dużo czasu nad wodą, mogą mieć łatwiej.

“Zydwestka to kapelusz, który jest doskonałym uzupełnieniem:

A) sztormiaka,
B) kamizelki garniturowej,
C) sukni balowej,
D) bikini.”

Program “Milionerzy” mógł zaskoczyć wielu widzów tym pytaniem. Jednak osoby, które dużo podróżują – zwłaszcza łodziami – mogą już się domyślać, o co chodzi. Znacie prawidłową odpowiedź? Jeśli tak, wygracie 75 tysięcy złotych a Hubert Urbański pogratuluje wam z uśmiechem. Prawidłowa odpowiedź to A) sztormiaka. Jeśli często bywacie nad wodą, pewnie się domyślaliście.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne wieści od sąsiada Polski, służby nie dają sobie rady. Mieszkańcy i turyści drżą z obaw
2. Nie żyje gwiazda "M jak miłość", "07 zgłoś się" i "Dom". "Trudno uwierzyć, że już się nie spotkamy"
3. Polka ujawniła nagranie z Wuhan. Nie do pomyślenia, co się dzieje w Chinach

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o pięknym zamku w Niedzicy. Byliście tam kiedyś? Robi niesamowite wrażenie i w dodatku znajduje się w malowniczej scenerii. Na jego terenie kręcono wielkie przeboje filmowe.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot zaatakował psa, wtedy drugi mruczek wkroczył do akcji. Nagranie rozkłada na łopatki
  2. NASA ujawniła piorunujące nagranie. Niezwykle potężny wybuch, nawet naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
  3. Cztery osoby nie żyją, ofiar może być więcej. Policja apeluje, zwykły spacer może się skończyć tragicznie
  4. Nie było innego wyjścia. Stolica zarządziła drugi lockdown, sytuacja jest fatalna. Fatalne wiadomości za granicy
  5. Jest gorzej niż myśleli, ognisko koronawirusa w Białym Domu. Tysiące osób uczestniczyły w imprezach organizowanych przez Trumpa
  6. Mikroskopijna suczka miała ogromny ciążowy brzuch. Podczas porodu wszyscy zbierali szczęki z podłogi

Źródło: RMF FM

Następny artykuł