Turysci.pl
Milionerzy każdy fan

Fot. Player TVN

W "Milionerach" padło pytanie o zydwestkę za 75 tys. zł. Każdy fan odpoczynku nad wodą doskonale wie, o co chodzi

3 Października 2020

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

"Milionerzy" zaskoczyli jednym z pytań. Gra toczyła się już o niemałe pieniądze, gdy padła zagadka. Nie wszyscy będą znali odpowiedź, ale osobom, które spędzają dużo czasu nad wodą może być znacznie łatwiej. Udzielilibyście popr

Milionerzy” to jeden z najpopularniejszych programów emitowanych przez TVN. Niektórzy aż tak lubią teleturniej, że nie wyobrażaj sobie tego opuszczenia ani jednego odcinka z Hubertem Urbańskim. Co jakiś czas prowadzący zadaje zaskakujące pytanie, które zasługuje na szczególną uwagę. Podobnie było w przypadku zagadki, o której piszemy w tym artykule.

Program “Milionerzy” jest dostępny zarówno w telewizji TVN, jak i wersji internetowej Player TVN. Tym razem artykuł poświęcimy pytaniu za niemałe pieniądze. Poprawna odpowiedź na nie jest warta aż 75 tysięcy złotych. O co zapytał Hubert Urbański swojego gościa? Ciekawe, czy wam udałoby się udzielić prawidłowej odpowiedzi. Przejdźmy więc do pytania, które wiąże się z turystyką – zwłaszcza morską.

“Milionerzy” – ciekawe pytanie za 75 tysięcy złotych. Znacie odpowiedź?

Wyobraźmy sobie, że bierzecie udział w programie “Milionerzy”. Siedzicie wygodnie na swoim krześle, a w waszą stronę zerka sam Hubert Urbański z jego charakterystycznym uśmiechem. Za chwilę usłyszycie pytanie za 75 tysięcy złotych. Nie spieszcie się z odpowiedzią i lepiej dobrze się zastanówcie. W końcu gra toczy się o niemałą stawkę. Osoby, które spędzają dużo czasu nad wodą, mogą mieć łatwiej.

“Zydwestka to kapelusz, który jest doskonałym uzupełnieniem:

A) sztormiaka,B) kamizelki garniturowej,C) sukni balowej,D) bikini.”

Program “Milionerzy” mógł zaskoczyć wielu widzów tym pytaniem. Jednak osoby, które dużo podróżują – zwłaszcza łodziami – mogą już się domyślać, o co chodzi. Znacie prawidłową odpowiedź? Jeśli tak, wygracie 75 tysięcy złotych a Hubert Urbański pogratuluje wam z uśmiechem. Prawidłowa odpowiedź to A) sztormiaka. Jeśli często bywacie nad wodą, pewnie się domyślaliście.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o pięknym zamku w Niedzicy. Byliście tam kiedyś? Robi niesamowite wrażenie i w dodatku znajduje się w malowniczej scenerii. Na jego terenie kręcono wielkie przeboje filmowe.

Źródło: RMF FM

Podobne artykuły

Polska

Trudne warunki w Beskidach. Zamknięto część wyciągów

Czytaj więcej >
dyscyplinarka na zagraniczny urlop

Polska

Można zostać zwolnionym za zatejenie urlopu za granicą w czasie pandemii. Jest wyrok polskiego sądu

Czytaj więcej >
Podkarpacie co zobaczyć

Polska

Podkarpacie. Polski region pełen zróżnicowanych i niezwykłych miejsc

Czytaj więcej >
zamość z lotu ptaka

Polska

Zamość zachwyca turystów z całego świata. Jest jednym z "gwiezdnych miast" Europy

Czytaj więcej >
restrykcje muzeum

Polska

Polscy hotelarze mają nowy sposób na obchodzenie restrykcji. "Mam Muzeum i tam będzie można zamawiać catering"

Czytaj więcej >
góry gopr bieszczady

Polska

Turyści wyszli bez ubrań w góry, potem nie mogli już nawet włożyć kurtek. Interweniowali żołnierze

Czytaj więcej >