Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika quizy
Turysci.pl > Europa > Matka podróżowała klasą biznes, a dzieci wysłała do klasy ekonomiczne
Joanna Wnuk
Joanna Wnuk 19.05.2022 11:45

Matka podróżowała klasą biznes, a dzieci wysłała do klasy ekonomiczne

klasa buissness
fot. miles around/canva.com

Matka, która wysłała dzieci do klasy ekonomicznej, podczas gdy sama podróżowała klasą biznes, wywołała debatę w Wielkiej Brytanii. Opinie były mocno podzielone. Część oskarżała matkę, że jest samolubna i nieodpowiedzialna. Niektórzy jednak nie widzieli w jej postępowaniu nic złego.

O sprawie poinformowała na Facebooku koleżanka matki, która podróżowała klasą biznes. Była oburzona całą sytuacją, podobnie jak część internautów. Nazwali oni kobietę samolubną i niesprawiedliwą. Inni przyznali, że mogła to być dobra nauka wychowawcza.

Matka w klasie biznes, a dzieci w ekonomiczne

Dzieci są w wieku szkolnym. - Właśnie dowiedziałam się, że moja koleżanka leci w klasie biznesowej, a jej dzieci w wieku szkolnym bez opieki w klasie ekonomicznej. Prawie spadłem z krzesła. Nigdy nie przyszło mi do głowy, aby nie siedzieć z nimi i nie pilnować, czy wszystko jest w porządku podczas startu, turbulencji i w ogóle podczas długiego lotu. Albo wszyscy lecimy razem w biznesie, albo w ekonomicznej -  cytuje strona Escape słowa wzburzonej kobiety.

Część internautów zwracała uwagę, że takie podejście do dzieci jest skandaliczne. Dodatkowo zostawione bez opieki mogą stwarzać problem dla innych podróżnych. Druga połowa jednak pochwaliła czyn kobiety tłumacząc, że może to być dobry sposób na naukę samodzielności i odpowiedzialności. A także to szansa na chwilę relaksu na rodziców.

Artykuły polecane przez redakcję Turystów:

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres [email protected].

Źródło: wp.pl, Escape

Tagi: