Turysci.pl
martyna wojciechowska

fot. Instagram/ martyna.world

Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcie z wyjątkową podróżniczką. Kim jest tajemnicza Góralka?

25 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Ania Radke

Udostępnij:

W sieci pojawiło się zdjęcie dwóch kobiet w czerwonych sukniach na tle Pałacu Kultury i Nauki. Jedną z nich jest Martyna Wojciechowska, znana przede wszystkim ze swoich programów podróżniczych. Druga to Góralka102, czyli Bożena Budzyńska.

Martyna Wojciechowska często używa swoich mediów społecznościowych do opowiadania historii. Często przedstawia światu kobiety, które mogą inspirować innych do działania. Tym razem opublikowała swoje zdjęcie w towarzystwie Bożeny Budzyńskiej, podróżniczce w czerwonej sukni.

Martyna Wojciechowska pozuje w czerwonej sukni z Bożeną Budzyńską

Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcia Bożeny na swoim Instagramie już kilka tygodni temu, jednak wówczas pisała, że chociaż obserwują się, piszą do siebie, wymieniają inspiracjami, nigdy nie udało im się spotkać osobiście.

Wszystko zmieniło się jednak wczoraj, gdy Wojciechowska opublikowała na swoim Instagramie wspólne zdjęcie. Kobiety pozują na tle warszawskiego Pałacu Kultury i Nauki.

- Zaprosiła mnie do swojego projektu i chyba sami rozumiecie, że nie mogłam odmówić - pisze Martyna Wojciechowska na swoim Instagramie. - Zanim jeszcze wyleciałam do Dubaju, kilka dni wcześniej o 6:00 rano biegałyśmy w czerwonych sukienkach i na obcasach pod Pałacem Kultury.

Nagranie trąby wodnej z Zatoki Puckiej

Trąba wodna nad Zatoką Pucką. Wyglądała jak niewielkie tornado

CZYTAJ DALEJ

To samo zdjęcie na swoim Instagramie opublikowała również Góralka, która przy okazji podziękowała Martynie za wspólne zdjęcie pod Pałacem Kultury. Jak dodaje, spotkanie z podróżniczką było jej marzeniem.

Bożena „ukrywa się" pod pseudonimem BB Lady in Red. Jest Polką mieszkającą na co dzień w Chicago, jednak znacznie częściej można oglądać jej zdjęcia z podróży, na których pozuje w czerwonej sukni.

Góralkę na Instagramie obserwuje ponad 76 tys. osób, a jej zdjęcia za każdym razem zasypuje lawina reakcji i komentarzy. Wśród nich znajdziemy wspomnienia m.in. z Krakowa, Egiptu, USA, a także z Chin czy Norwegii.

Zdjęcie, na którym stoję na krawędzi dachu w czerwonej sukni i spoglądam na miasto, opublikowałam na Instagramie. Zostało bardzo ciepło przyjęte i wzbudziło duże zainteresowanie. Tak narodziła się „BB Lady in Red" – opowiadała Bożena Budzyńska w rozmowie z Gazeta.pl.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

Źródło: Martyna Wojciechowska

Podobne artykuły

dyscyplinarka na zagraniczny urlop

Polska

Można zostać zwolnionym za zatejenie urlopu za granicą w czasie pandemii. Jest wyrok polskiego sądu

Czytaj więcej >
zamość z lotu ptaka

Polska

Zamość zachwyca turystów z całego świata. Jest jednym z "gwiezdnych miast" Europy

Czytaj więcej >
góry gopr bieszczady

Polska

Turyści wyszli bez ubrań w góry, potem nie mogli już nawet włożyć kurtek. Interweniowali żołnierze

Czytaj więcej >
Policja kontroluje hotele w Szklarskiej Porębie

Polska

Masowa kontrola hoteli i pensjonatów w Szklarskiej Porębie

Czytaj więcej >
Podkarpacie co zobaczyć

Polska

Podkarpacie. Polski region pełen zróżnicowanych i niezwykłych miejsc

Czytaj więcej >
restrykcje muzeum

Polska

Polscy hotelarze mają nowy sposób na obchodzenie restrykcji. "Mam Muzeum i tam będzie można zamawiać catering"

Czytaj więcej >