Turysci.pl

fot. instagram/ martyna.world

Martyna Wojciechowska pokazała bajkowe zdjęcie stawów solnych w San Francisco

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Hubert Mrozowicz

Martyna Wojciechowska jest niewątpliwie jedną z największych gwiazd stacji TVN. Dziennikarka, podróżniczka oraz prowadząca program „Kobieta na krańcu świata” jest bardzo aktywna w sieci. Niemal każdego dnia udostępnia zdjęcia, które przybliżają fanom gwiazdy niezwykłe miejsca na świecie. Tym razem Wojciechowska postanowiła zaryzykować i pokazać fotografię, która wzbudziła wiele emocji. Nie wszystkim stawy solne kojarzą się z urokliwym miejscem. A jednak.

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie

Martyna Wojciechowska uwielbia zaskakiwać swoich obserwatorów w mediach społecznościowych. Dziennikarka już niejednokrotnie udostępniała zdjęcia, które poruszały niemal całą polską sieć. Nie inaczej było tym razem.

Gwiazda TVN pokazała stawy w Zatoce San Francisco, które wzbudziły wiele emocji wśród internautów. Stawy solne nie brzmią zachęcająco, a Wojciechowska pokazała je z takiej strony, że zachwytom nie było końca.

Dziennikarka opublikowała na Instagramie bajkowe zdjęcie, które pokazuje stawy solne, które znajdują się w Zatoce San Francisco. Miejscu urokowi dodają kolorowe barwy wody, których intensywność jest uzależniona od poziomu zasolenia. Mienią się od koloru zielonego przez różowy do czerwonego.

— Wiedzieliście, że sól może być tak atrakcyjna?!Bo tak właśnie wyglądająSTAWY SOLNEw Zatoce San Francisco!Mienią się kolorami od zielonego przez różowy do czerwonego. Pojawiające się barwy zależą od poziomu zasolenia oraz mikroorganizmów, które się w nich rozwijają — napisała Martyna Wojciechowska pod zdjęciem.

Pod opublikowaną fotografią w jednej chwili posypała się lawina komentarzy, w których obserwatorzy podróżniczki nie ukrywali emocji związanych ze zdjęciem.

— Cudowna Matka Natura. Wspaniały widok. Dziękuję - brzmiał jeden z komentarz.

— Magiczne! Sól doprawia zatem nie tylko nasze dania, ale również widoki - skomentował kolejny użytkownik.

— Przyroda potrafi być zaskakująca! - emocjonował się obserwator gwiazdy TVN.

Zdjęcie, które udostępniła na swoim profilu Martyna Wojciechowska, zostało wykonane przez słynnego fotografa Karla „Shakur”. Trzeba przyznać, że widok zapiera dech w piersiach.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres [email protected]

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

Źródło: Instagram

Tagi:

Podobne artykuły

Świat

Dwaj piloci pili kawę i jedli ciasto w kokpicie podczas lotu. Co gorsze, sami pochwalili się zdjęciem
Czytaj więcej >

Świat

Nie do wiary, na co wpadł steward z Indii. Był pewien, że jego skrytki nikt nie odkryje
Czytaj więcej >

Świat

Cały samolot zaczął się trząść po tym, co zrobił kontroler lotów. Pasażerowie nie mogli wytrzymać
Czytaj więcej >

Świat

To najszczęśliwsze kraje. Niewiarygodne, jakie miejsce tym razem zajęła Polska
Czytaj więcej >

Świat

Koniec z małymi buteleczkami i wyjmowaniem telefonu na taśmę. Brytyjskie lotnisko wprowadza rewolucję
Czytaj więcej >

Świat

Lecieli w podróż poślubną. Film z samolotu podbił internet. Jedni się śmieją, drudzy oburzają
Czytaj więcej >
Hubert Mrozowicz

Z wykształcenia kulturoznawca i aktor. Z pasji podróżnik, który uwielbia pisać i dzielić się z innymi swoimi historiami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]