Martyna Wojciechowska pokazała nagranieFacebook.com/martyna.world

Nagranie Martyny Wojciechowskiej z małym dzieckiem obiega internet. Kulisy pracy na planie chwytają za serce

Martyna Wojciechowska ma własny program "Kobieta na krańcu świata". W mediach społecznościowych pokazała, jak wyglądały kulisy powstawania ostatniego odcinka. Możemy zobaczyć jak podróżniczka zajmuje się dzieckiem bohaterki programu. Internauci są zachwyceni.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • jak internauci zareagowali na nagranie Wojciechowskiej
  • dlaczego Martyna kocha podróżować
  • co warto zobaczyć na Malcie

Martyna Wojciechowska to prawdopodobnie najpopularniejsza polska podróżniczka. Zaczynała od prowadzenia programu "Big Brother", a potem zaczęła realizować swoją pasję, jaką jest poznawanie świata. Od kilku lat razem z telewizją TVN tworzy program "Kobieta na krańcu świata". Na Facebooku pokazała, jak wygląda praca na planie. Wygląda na to, że czasem trzeba nawet przejmować obowiązki niani.

Martyna Wojciechowska pokazała kulisy programu

Już wkrótce telewidzowie będą mogli zobaczyć ostatni odcinek 12. sezonu "Kobiety na krańcu świata". Bohaterką tego odcinka będzie kobieta pochodząca z Malty. Na Facebooku Wojciechowska pokazała, jak podczas nagrań zajmowała się dzieckiem kobiety.

- Na planie programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA zajmujemy się wszystkim! #MULTITASKING - napisała w opisie udostępnionego nagrania. Film szybko zyskał popularność w mediach społecznościowych. Posypały się komentarze.

- W każdej sytuacji porusza Pani ważne tematy. Dziękuję - napisała jedna z internautek. "Jesteś niesamowita", "pani Martyno podziwiam każdy Pani wyjazd,każdy program jest mega ciekawy", "ciotka, spisałaś się" - pisali inni.

Nie od dziś wiadomo, że Martyna bardzo angażuje się w pomoc dla ludzi zamieszkujących miejsca, które odwiedza. Jakiś czas temu powiedziała, że celem jej podróży jest poznawanie różnorodności i wspieranie kobiet z całego świata.

- Przestałam podróżować dla siebie i do miejsc. Teraz jeżdżę do ludzi. Chcę poznawać ich historie, lepiej rozumieć wybory, których dokonują. Szukam między nami kobietami tego, co nas łączy niezależnie od miejsca, w którym się urodziłyśmy - wyjaśniła w wywiadzie dla portalu wysokieobcasy.pl podróżniczka. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Malta zachwyca turystów

Najnowszy odcinek "Kobiety na krańcu świata" został nakręcony na Malcie. To nie tylko miejsce, w którym można spotkać niezwykłych ludzi z ciekawymi doświadczeniami. To także ciekawe miejsce, które co roku przyciąga tysiące turystów.

Malta to wyspa położona na południu Europy w basenie Morza Śródziemnego. To niewielkie państwo. Ma zaledwie 316 kilometrów kwadratowych, a więc jego powierzchnię można porównać na przykład do Warszawy.

Najczęściej wybieranym miejscem przez turystów jest Valletta, czyli maltańska stolica. Jest to miasto, które zamieszkuje ponad 6 tysięcy osób. Można tam rozkoszować się gorącymi plażami, zobaczyć niezwykły port, a także poznać najważniejsze zabytki na Malcie.

Oprócz plaż i zabytków Malta proponuje naturalne atrakcje. Mowa między innymi o Blue Grotto. Jest to system podziemnych korytarzy nad taflą morza. Popularne wśród turystów są także mosty skalne. O innych atrakcjach na wyspie pisaliśmy tutaj.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Obrazy turysci.pl

Valletta, fot. Wikimedia/Frank Vincentz/CC BY-SA 3.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en

Obrazy turysci.pl

Blue Grotto, fot. Wikimedia/Joonas L/ CC BY 2.0/ https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/deed.en

Źródło: Facebook, Wysokie Obcasy

Następny artykuł