Turysci.pl > Świat > Majdanowie lecą do Miami. Świętują ważną okazję
Joanna Wnuk
Joanna Wnuk 07.05.2022 15:26

Majdanowie lecą do Miami. Świętują ważną okazję

Rozenek Majdan
fot. Pawel Wodzynski/East News

Majdanowie postanowili wybrać się na wakacje. I to nie byle gdzie. Małgorzata zabrała męża do Miami, aby świętować 50. urodziny piłkarza, który obchodzi je już 10 maja. Nie obyło się jednak bez niespodzianek.

Nie ma to jak huczna celebracja urodzin. Jak podaje party.pl, Majdanowie zostali przyłapani przez paparazzi na lotnisku, skąd odlecieć mieli do Miami. Małgorzata jak zwykle nienagannie ubrana i podekscytowany Radosław o mały włos nie spóźnili się na samolot.

- Ja już słuchajcie jestem gotowa, mój bagaż podręczny gotowy, walizka też, a mój mąż dalej po prostu coś sobie robi, szuka, pakuje się. Jak nie zdążymy to będzie wiadomo, czyja wina. [...] Taksówka już czeka żeby było jasne - mówiła Małgorzata Rozenek na swoim InstaStories.

Majdanowie na wycieczce w Miami

Radosław już jakiś czas temu poinformował w wywiadzie dla Party, że wybiera się z żoną do Miami, aby tam świętować swoje 50. urodziny. Plany są ambitne, bo oprócz hucznej imprezy, para planuje też wybrać się na m.in. na wyścigi Formuły 1. Na zdjęciach wykonanych przez paparazzi widać, że Majdanowie zabrali ze sobą cały stos walizek. Można się zatem spodziewać, że nie prędko wrócą z urlopu.

Mimo że do urodzin zostało jeszcze kilka dni, Radosłąw już pochwalił się prezentem od najbliższych. Bukiet kwiatów czekał na niego, jak sam napisał "niespodziewanie na drugim końcu świata". My także życzymy wszystkiego dobrego i udanej podróży!

Artykuł polecane przez redakcję Turysci.pl

1. Polka zapłaciła majątek za obiad w restauracji w Dubaju. Nie narzekała

2. Bieszczady: wzrost cen atrakcji turystycznych

3. Amerykanie rezygnują z wyjazdów do Europy Środkowej i Wschodniej

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami, lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: [email protected]

Źródło: party.pl