loty wizzairfot. unsplash.com/ Nafis Al Sadnan

Lot z Polski, którego jeszcze nie było. Pierwsze takie połączenie w historii tanimi liniami

Loty międzynarodowe na razie są niemożliwe z powodu wprowadzonych przez rząd ograniczeń mających zapobiec rozprzestrzenianiu się pandemii. Gdy jednak granice zostaną otwarte dla samolotów, będziemy mieli okazję dolecieć w miejsce, do którego tanie linie jeszcze nie latały.

Loty z Polski na razie są wstrzymane z powodu pandemii. Wielu przewoźników lotniczych zmaga się z największym kryzysem w historii. Wizzair stara się stawić czoło trudnej sytuacji już teraz proponując nowe promocje i kierunki swoim klientom. W najnowszym ogłoszeniu poinformował o nowym kierunku, do którego żadna tania linia jeszcze nie doleciała z Polski.

Najlepsza wiadomość od 10 marca. Jest powód do radości i ogromna nadziejaNajlepsza wiadomość od 10 marca. Jest powód do radości i ogromna nadziejaCzytaj dalej

Nowe loty z Polski

Wizzair 3 maja ogłosił 5 nowych tras, które połączą najważniejsze lotniska z Europy środkowo-wschodniej z portem lotniczym w Abu Dhabi. Do stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich będziemy mogli dolecieć od czerwca 2020 z Budapesztu i Bukaresztu oraz od września 2020 z Klużu-Napoki, Sofii oraz Katowic. Termin uzależniony jest jednak od zniesienia restrykcji w poszczególnych państwach.

Węgierski przewoźnik stał się tym samym pierwszą tanią linią, która uruchomi połączenia z Abu Dhabi. Ogłoszenie stanowi uzupełnienie umowy z marca, na mocy której Wizzair Abu Dhabi stał się lokalną linią lotniczą z bazą w stolicy ZEA we współpracy z ADQ oraz Wizzair. Piersza linia grupy z siedzibą poza Europą ma rozpocząć działalność już w tym roku.

- Nowe trasy Wizz Air do Budapesztu, Bukaresztu, Klużu-Napoki, Katowic oraz Sofii to wyraz naszego zaangażowania w łączenie Abu Dhabi z najbardziej popularnymi miejscami na świecie. Są odzwierciedleniem odporności branży i jej zdolności do dalszej realizacji śmiałych planów, które pobudzą popyt konsumentów i doprowadzą do trwałego ożywienia rynku lotniczego. [...] Odwiedzający z Węgier, Rumunii, Polski i Bułgarii mogą korzystać z naszego nowoczesnego terminalu i doświadczać wyjątkowej arabskiej gościnności zanim wyruszą na zwiedzanie tętniącej życiem stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich – Abu Dhabi. - powiedział Shareef Al Hashmi, p.o. dyrektora generalnego firmy Abu Dhabi Airports cytowany przez Tanie-loty.pl.

Wizzair chce skoncentrować swój rozwój wokół tras na rynkach, na których intensywnie działa, czyli w Europie Środkowo-Wschodniej oraz Zachodniej, a także na subkontynencie indyjskim, Bliskim Wschodzie i Afryce, w dłuższej perspektywie.

- Dzisiejsze ogłoszenie stanowi podstawę długoterminowych planów oferowania niskich taryf w połączeniu z wysoką jakością obsługi na pokładzie dla coraz większej liczby klientów w Abu Dhabi. - mówił József Váradi, prezes Wizz Air Holdings cytowany przez Tanie-loty.com.pl. - Jesteśmy przekonani, że nasi pasażerowie docenią wygodny harmonogram lotów, łatwy w obsłudze system rezerwacji online oraz szeroki wybór możliwości podróżowania z Wizz Air. [...] Z niecierpliwością czekamy na pasażerów na pokładach samolotów naszej młodej, zielonej i superwydajnej floty, mając jednocześnie na uwadze zdrowie i samopoczucie naszych pasażerów i załogi.

Dzisiaj grzeje: 1.Polka utknęła w prawdziwym raju. Przepiękne miejsce i nie ma w nim koronawirusa
2. Od kiedy będzie otwarty fryzjer i kosmetyczka? Rzecznik rządu podał termin

Bilety na loty do Abu Dhabi z Katowic są już dostępne. Ich ceny zaczynają się już od 59,99 euro.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromna zmiana w ostatniej chwili. Rząd nagle podjął decyzję, która ucieszy miliony Polaków
  2. Shih tzu ma pyszczek jak człowiek. To najdziwniejszy pies jakiego można spotkać
  3. Pracuje w laboratorium w Wuhan. Media: miała dość plotek, wyjawiła prawdę
  4. Jest potwierdzenie. Otworzą granice, ale nie dla wszystkich
  5. Trzęsienie ziemi w Europie. Na jednym się nie skończyło, eksperci potwierdzili
  6. To już pewne. Rząd wydał specjalne rozporządzenie. Ekstraklasa coraz bliżej powrotu

źródło: tanie-loty.com.pl

Następny artykuł