Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Lotniska i linie lotnicze > Lot za mniej niż 100 złotych. Ryanair rozpoczął błyskawiczną wyprzedaż
Łukasz  Miłoszewski
Łukasz Miłoszewski 05.06.2024 14:28

Lot za mniej niż 100 złotych. Ryanair rozpoczął błyskawiczną wyprzedaż

Ryanair (zdjęcie poglądowe)
Fot. Longfin_Media / Shutterstock

Ryanair uchodzi za jedną z najtańszych linii lotniczych i Polacy bardzo chętnie korzystają z jego usług. Nic dziwnego, wybór lotu z tym przewoźnikiem jest dobrym sposobem na oszczędność podczas urlopu. Niestety w sezonie wakacyjnym ceny biletów potrafią mocno wzrosnąć. Przewoźnik ma jednak świetną wiadomość.

Nie przegap okazji

Na oficjalnej stronie Ryanaira wita nas dzisiaj wielki baner, mówiący o trwającej akcji, która jest określana jako błyskawiczna wyprzedaż. Za podróż możemy zapłacić naprawdę grosze, ale trzeba przyznać, że czasu do namysłu jest niewiele. 

Czytaj więcej: Gdzie nie jechać na all inclusive? Od Waszych historii włos jeży się na głowie

Decyzję trzeba podjąć dzisiaj

Podobne promocje w ofercie przewoźnika pojawiają się dość regularnie. W tym roku pisaliśmy o nich już kilkukrotnie. Tym razem przewoźnik dodał do swojej oferty bilety już od 79 złotych. Można je zarezerwować na podróż w dniach od 5 czerwca do 31 lipca tego roku. Istnieje tylko jeden główny warunek, aby skorzystać z promocji. Rezerwacji trzeba dokonać jeszcze dzisiaj, a więc na decyzję macie tylko kilka godzin. 

Dokąd polecimy taniej?

Promocyjne kursy można znaleźć w wielu kierunkach z różnych polskich miast. Na przykład z Warszawy taniej polecimy do krajów skandynawskich lub do Włoch i Grecji. Z kolei z Krakowa znajdziemy dużo promocyjnych lotów do Francji i Wielkiej Brytanii.

Najlepiej zajrzeć do zakładki na stronie Ryanaira poświęconej błyskawicznej wyprzedaży i samemu sprawdzić, dokąd można polecieć taniej. Pospieszcie się, taka okazja może się szybko nie powtórzyć!