Turysci.pl
LOT polskie linie

Flickr BriYYZ CC BY-SA 2.0

LOT zachęca Polaków do podróży. Polskie linie lotnicze mają specjalną propozycję

29 Lipca 2020

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

LOT postanowił zachęcić Polaków do podróżowania w sezonie wakacyjnym. Przewoźnik wpadł na niesamowity pomysł, przedstawiając klientom bardzo atrakcyjną ofertę. Promocja obejmuje jedne z najbardziej popularnych kierunków turystycznych.

LOT zdecydował, aby wyjść naprzeciw Polakom, którzy w tym sezonie jednak nie rezygnują z podróży za granicę. Sytuacja związana z pandemią koronawirusa jednak sprawiła, że duża część społeczeństwa stara się zaoszczędzić podczas wakacji. Przewoźnik postanowił zachęcić do podróży, obniżając ceny wakacyjnych rejsów. Dzięki temu powstała bardzo atrakcyjna oferta, która może skusić każdego, kto jeszcze nie wie, dokąd wybrać się w celu spędzenia urlopu. Okazja mija już niedługo.

Szalona Środa to specjalna oferta przygotowana przez LOT, aby zachęcić Polaków do podróży za granicę. Promocja trwa do końca dzisiejszego dnia tj. 29 lipca br. do północy. Dlatego każdy, kto jeszcze zastanawia się nad wakacjami poza granicami kraju, powinien pospieszyć się z dokonaniem rezerwacja. Propozycja przewoźnika może okazać się idealnym rozwiązaniem dla wszystkich podróżnych, którzy chcieli zaoszczędzić podczas tegorocznego sezonu wakacyjnego. Loty dostępne są już od 319 złotych.

LOT zachęca do podróży w ramach Szalonej Środy

W ramach oferty Szalona Środa LOT umożliwia zakup biletu w bardzo atrakcyjnej cenie. W dodatku promocja obejmuje wiele cieszących się dużą popularnością kierunków. Wśród nich znajdziemy rejsy do Pragi, Stuttgartu, Düsseldorfu oraz na Sri Lankę. Wcześniej warto jednak pamiętać o tym, aby sprawdzić okres podróży, na który obowiązuje promocyjna cena. Zainteresowani mają czas do północy, aby kupić bilety i zacząć planować wymarzony urlop za granicą, przy okazji nie rujnując budżetu.

LOT wyszedł naprzeciw klientom z atrakcyjnymi cenami rejsów do turystycznych miejsc. Za lot do Pragi zapłacimy jedynie 319 złotych (oferta dotyczy podróży w okresie 01.08.2020 – 30.09.2020), koszt biletu do Düsseldorf to 359 zł (oferta dotyczy podróży w okresie 01.08.2020 – 31.10.2020) - identyczna propozycja dotyczy Stuttgardu - natomiast cena za połączenie do Kolombo wynosi 2099 zł (oferta dotyczy podróży w okresie 25.10.2020 – 27.03.2021). Trzeba przyznać, że przewoźnik znalazł bardzo dobry sposób na zachęcanie do podróży w czasie pandemii.

Promocja przedstawiona przez LOT kończy się 29 lipca br. o północy. Propozycja może szczególnie przypaść do gustu wszystkim, którzy nie mają zamiaru rezygnować z wakacji za granicą mimo wciąż panującej pandemii koronawirusa. Oferta uwzględnia podróże z Gdańska, Warszawy, Bydgoszczy, Krakowa, Katowic, Poznania, Szczecina, Lublina, Zielonej Góry oraz Wrocławia. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o turystycznej akcji zorganizowanej w Karpaczu.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

Źródło: Tanie Loty

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Podobne artykuły

Podkarpacie co zobaczyć

Polska

Podkarpacie. Polski region pełen zróżnicowanych i niezwykłych miejsc

Czytaj więcej >
zamość z lotu ptaka

Polska

Zamość zachwyca turystów z całego świata. Jest jednym z "gwiezdnych miast" Europy

Czytaj więcej >
dyscyplinarka na zagraniczny urlop

Polska

Można zostać zwolnionym za zatejenie urlopu za granicą w czasie pandemii. Jest wyrok polskiego sądu

Czytaj więcej >
góry gopr bieszczady

Polska

Turyści wyszli bez ubrań w góry, potem nie mogli już nawet włożyć kurtek. Interweniowali żołnierze

Czytaj więcej >
Ksiądz błogosławił w Szczyrku

Polska

Ksiądz ze Skrzycznego błogosławił turystom i mieszkańcom. Mogli cieszyć się Beskidami

Czytaj więcej >
restrykcje muzeum

Polska

Polscy hotelarze mają nowy sposób na obchodzenie restrykcji. "Mam Muzeum i tam będzie można zamawiać catering"

Czytaj więcej >