Jezioro w kształcie sercafacebook.com Ministerstwo Środowiska

Mało kto wie o jeziorze w kształcie serca koło Trzciela. Wygląda niesamowicie

Jezioro w kształcie serca skryło się w nietypowym miejscu. Mało kto wiedział, że taki cud natury można spotkać nieopodal Trzciela. Wymarzone miejsce na romantyczną randkę z ukochaną osobą - nie sposób, by klimat tego miejsca nie zrobił wrażenia.

Jezioro Czarne jest chyba jednym z najbardziej niedocenionych miejsc. Dopiero post zamieszczony na oficjalnym fanpage'u Ministerstwa Środowiska zwrócił uwagę internautów na urokliwy kształt akwenu. Jak sie okazało, zbiornik wodny w lesie w Trzcielu ma przepiękny kształt serca. To miła niespodzianka dla wszystkich, którzy nawet mieszkając nieopodal nie mieli o niczym pojęcia. Taką wiedzę można wykorzystać w wyjątkowy sposób, na przykład zapraszając tam wyjątkową osobę na romantyczną randkę. Z pewnością będzie zauroczona tak niezwykłym miejscem.

Znaleźli porzuconą na drodze kobietę. Sprawdzili jej dokumenty i zamarli, zagraniczny kraj w żałobieZnaleźli porzuconą na drodze kobietę. Sprawdzili jej dokumenty i zamarli, zagraniczny kraj w żałobieCzytaj dalej

Jezioro Czarne ma kształ serca

Niepozorne miejsca potrafią skrywać naprawdę fascynujące tajemnice. Tak właśnie z okolicami Trzciela. Chyba nikt się nie spodziewał, że w środku lasu można tam znaleźć tak niezwykły akwen. Uwagę zwrócił G. Gaczyński, który wykonał przepiękną fotografię, ukazującą cały czar lokacji.

- "Jezioro Czarne". Małe i szalenie urocze jezioro, o nietypowym kształcie, które zlokalizowane jest w #NadleśnictwoTrzciel. Jezioro Czarne dopiero z lotu ptaka ukazuje swój osobliwy kształt. Jest jak niebieskie serce schowane w zieleni okolicznych lasów - widnieje w poście na facebookowym fanpage'u Ministerstwa Środowiska.

Dzisiaj grzeje: 1. Media informują, Dorota Gardias ma koronawirusa, jej stan jest poważny. Zwiedziła całą Polskę, do zakażenia doszło w najmniej spodziewanym miejscu
2. Widzowie programu "Rolnik szuka żony" oburzeni wyczynami uczestnika. Posypała się krytyka, TVP interweniuje
3. Już nie ma odwrotu. Rząd wydał dziś rozporządzenie, ogromny cios dla turystyki

Zbiornik niestety nie wyróżnia się niczym szczególnym, gdy patrzy się na nie ze zwykłej perspektywy, można je obejść w 30 minut specjalna ścieżką. Miejsce nawet za dnia jest bardzo nastrojowe ze względu na gęsto rosnące dookoła drzewa. Wielu wędkarzy udpodobało sobie to miejsce do łowienia ryb. Jednak to nie jedyne takie miejsce w Polsce. Podobne jezioro znajduje się w Trzebinie - tam odwiedzający mogą skorzystać z takich atrakcji jak plaża z leżakami, pomosty i podwieszane baseny. Podobnie jak w przypadku z Trzciela, aby móc w pełni docenić nietypowy kształt, trzeba mieć widok z lotu ptaka. Wielu osobon jednak wystarczy sama świadomość, że wypoczywają w niezwykłym miejscu.

Zobacz na Facebook

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromny husky niechcący uderzył dziecko łapą w twarz. Już po sekundzie zareagował w niesamowity sposób
  2. Prowadzi "Jeden z dziesięciu" od lat, jednak niewielu zna jego prawdziwą twarz. Ujawniamy kim naprawdę jest Tadeusz Sznuk
  3. Jackowski przekazał najnowszą wizję, część widzów zamarła. Chodzi o Polaków za granicą
  4. PKP właśnie ogłosiło. Pasażerowie łapią się za głowy
  5. Policja pilnie prosi o pomoc, ujawniła nagranie z monitoringu. Całe Tatry drżą z obaw
  6. Wróciła do domu pod wpływem. Jej golden retriever zareagował, kamery wszystko nagrały

Źródło: Facebook

Następny artykuł