Turysci.pl
lotnisko

fot. Pixabay/ andychoinski (zdjęcie ilustracyjne)

Incydent na lotnisku w Poznaniu. Pilot miał nie wpuścić do samolotu ponad 30 pasażerów i odlecieć

6 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Ania Radke

Udostępnij:

Świadek incydentu na lotnisku w Poznaniu twierdzi, że na pokład samolotu do ukraińskiej Odessy nie wpuszczono 30 osób, a pilot mówił, że jest królem samolotu i krzyczał na pasażerów, którzy przeszli odprawę.

Lotnisko Poznań-Ławica było miejscem niecodziennego incydentu, o którym jeden z podróżnych poinformował portal epoznan.pl.

Pilot miał nie wpuścić pasażerów do samolotu

Czytelnik portalu epoznan.pl poinformował, że był świadkiem, jak pilot krzyczał na pasażerów. Miał również wygonić z pokładu 30 osób, które wcześniej przeszli odprawę.

- Chodzi o lot FR6705 - ponad 30 osób nie zostało wpuszczonych na pokład, pilot mówił, że jest królem samolotu i krzyczał won do pasażerów, którzy przeszli odprawę - napisał czytelnik portalu. - Lot został opóźniony o godzinę - dodał.

Podróżny przekazał również, że wszyscy na lotnisku odmawiają udzielenia informacji, dlaczego pasażerowie nie wylecieli.

Lotnisko Poznań-Ławica komentuje

Lot z Poznania do Odessy rzeczywiście tego dnia wystartował z lotniska początkowego z prawie godzinnym opóźnieniem. Portal epoznan.pl skontaktował się w tej sprawie z przedstawicielami lotniska w Poznaniu.

- Obecnie mogę jedynie potwierdzić, że doszło do pewnych utrudnień operacyjnych w momencie odprawy - przekazał Błażej Patryn, rzecznik Portu Lotniczego Poznań-Ławica.

Rzecznik dodał, że na razie nie są znane żadne szczegóły tego incydentu, jednak sytuacja jest obecnie wyjaśniana.

Przedstawiciel lotniska w rozmowie z lokalnym medium mówił jednak, że nie dostał informacji o niestosownym zachowaniu nikogo z załogi wobec pasażerów. Podkreślił jednak, że cała sprawa zostanie wyjaśniona.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

Źródło: Onet

Ania RadkeAutor

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek logistyka i administrowanie w mediach. Przed dołączeniem do redakcji pracowałam w agencjach PR. Kocham wielkie miasta i wysokie góry, a sporty zimowe to mój żywioł. Interesuje się społeczeństwem i sztuką w każdej postaci, uwielbiam też poznawać obce kultury. Do redakcji Turystów dołączyła kierowana przede wszystkim ciekawością świata i zamiłowaniem do pisania. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl

Podobne artykuły

Polska

Gwałtowne pogorszenie pogody na północy Polski. Będzie niebezpiecznie

Czytaj więcej >

Polska

Klientki nie zapłaciły za dania w restauracji. "Napiwek" dla kelnerek rozpętał burzę w sieci

Czytaj więcej >

Polska

Kolejny poważny wypadek w Tatrach. Turysta zsunął się 300 m z Rysów

Czytaj więcej >

Polska

Skandal podczas lotu z Polski. Steward pił alkohol na pokładzie samolotu

Czytaj więcej >

Polska

Pociąg "Słoneczny" powraca na tory. Podano nowe ceny biletów

Czytaj więcej >

Polska

Kolizja samolotów na lotnisku Chopina. Wiadomo, ile wyniesie opóźnienie

Czytaj więcej >