Hotel chata hobbitaFot. instagram.com/@ hobbitowa.krzywcza

Niesamowite miejsce w Polsce. Totalne odludzie, czysty relaks i spokój

Hotel to czasem za mało, żeby przeżyć wspaniałą przygodę z dala od codziennych spraw. Dla tych, którzy chcą bliskości z naturą, istnieją specjalne oferty. Jedną z nich jest domek do złudzenia przypominający chatkę hobbitów, znajdujący się niedaleko Przemyśla.

Hotel posiadający określoną liczbę gwiazdek daje nam gwarancję tego, co zastaniemy w środku. To dobra opcja dla osób, które nie lubią niespodzianek i chcą się po prostu wygodnie wyspać.

Spacerował plażą, nagle znalazł dziwny kamień. Zamarł, gdy udało się go otworzyćSpacerował plażą, nagle znalazł dziwny kamień. Zamarł, gdy udało się go otworzyćCzytaj dalej

Dla tych, którzy lubią przygody, powstają miejsca magiczne, pozwalające przenieść się na drugi koniec świata, a nawet do krainy baśni.

Hotel jak z bajki

Jednym z najciekawszych obiektów noclegowych w Polsce jest chatka stylizowana na dom hobbitów. Każdy fan "Władcy Pierścieni" i "Hobbita" J.R.R. Tolkiena będzie zachwycony jego wyglądem z zewnątrz i wyposażeniem w środku.

Byliście w Lanckoronie? Byliście w Lanckoronie? "Miasto aniołów" wygląda z baśniCzytaj dalej

Nie oddaje wiernie szczegółów domu Bilbo Bagginsa, lecz ma swój własny, niepowtarzalny urok. Hobbitówę znajdziemy we wsi Krzywcza niedaleko Przemyśla.

Nocleg w Hobbitówie można zarezerwować poprzez portal slowhop.pl. Właścicielem chatki jest Pan Bogdan, który szybko zdobył uznanie gości.

Sam wybudował i wykończył to miejsce, inspirując się opisami z książek i obrazem przedstawionym w filmach o hobbitach. Jak relacjonują goście, jest jednym z "niebanalnych Gospodarzy, których nigdy się nie zapomina".

Sam właściciel pokazał swoje dzieło na Instagramie, jednak więcej zdjęć znajdziemy na profilach gości, np. na profilu użytkownika iksiczek.

Wszystkie opinie o tym miejscu łączy jedno - wyjątkowa liczba pochwał. W czasie pandemii większość hoteli pozostaje zamknięta lub zmaga się z obostrzeniami. Bez wątpienia jednak problemy kiedyś się skończą, a wtedy odwiedzenie "chatki Hobbita" będzie niezwykłym doświadczeniem.

DZISIAJ GRZEJE:

1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
2. Atak zimy już w ten weekend. Zapowiadają śnieg i mróz, lepiej zrezygnować z podróży
3. Płaca minimalna 2021 do góry, znamy stawki. Uwaga, wzrosną także kary dla wszystkich
4. Tajemnicze odkrycie na dnie Morskiego Oka. Znamy szczegóły. Nieprawdopodobne

- Niezwykłe miejsce. Stworzone przez niezwykłego Człowieka. Z dala od cywilizacji, z dala do całego świata. Miejsce baśniowe, fantastyczne. Miejsce gdzie podziwia się na przemian szczyty Pogórza Dynowskiego i jego doliny oraz stale odkrywane kolejne detale Domku Hobbitów i jego otoczenia. Gdzie słyszy się trzask ognia w kominku i szum wiatru w okolicznych drzewach - czytamy na stronie slowhop.pl.

Wjazd za granicę tylko z negatywnym testem. Sytuacja naszych sąsiadów jest dramatycznaWjazd za granicę tylko z negatywnym testem. Sytuacja naszych sąsiadów jest dramatycznaCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Karol Okrasa zdradził nieziemską recepturę na hitowe ziemniaki i soczyste kotlety mielone
  2. Świnia spacerowała po Wejherowie. Doprowadziła policję do zatrważającej rzeczy
  3. Czy będą obowiązkowe testy dla Polaków wyjeżdżających na ferie? Pojawił się nowy pomysł od hotelarzy
  4. Pani Ewa miała wrócić z wakacji do Polski. Zabolało ją gardło i się zaczęło
  5. Pan Krystian czeka na 3 tysiące złotych od WizzAir. Kupił tylko bilety na wakacje
  6. Drugi najczęściej zabijający Polaków nowotwór. Rak jelita grubego, jakie ma objawy?
  7. Julia Wieniawa znów pozuje ze zwierzętami. Najpierw rozgwiazda na pupie, a teraz czas na czułości z żółwiem

Następny artykuł