Turysci.pl
airport-1543008 1280 (5)

fot. Pixabay/ RainerPrang

Flydubai poleci z warszawskiego Lotniska Chopina do Dubaju

15 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Ania Radke

Udostępnij:

Od 30 września z warszawskiego Lotniska Chopina zyska poleci nowy przewoźnik, który zaoferuje podróżnym zupełnie nowe połączenie. Mowa o Flydubai, który planuje uruchomienie lotów z Dubaju do Warszawy.

Linie lotnicze Flydubai zapowiedziały loty na drugie lotnisko w Polsce po Krakowie. Obecnie przewoźnik oferuje loty do Polski dwa razy w tygodniu.

mountains-2693238 1280

Nie żyje mężczyzna zaatakowany przez niedźwiedzia w słowackich Tatrach

CZYTAJ DALEJ

Flydubai poleci na drugie polskie lotnisko

Flydubay lata do Krakowa od 2018 roku. Jak przekazał w komunikacie Ghaith Al Ghaith, dyrektor generalny firmy, dodając Warszawę do sieci, chcą zapewnić pasażerom więcej możliwości podróży do i z Polski.

Szef linii dodał również, że liczą również na nowe możliwości handlowe i kontakty prywatne, które będą możliwe dzięki codziennym połączeniom.

Również Jeyhun Efendi, starszy wiceprezes ds. operacji handlowych i handlu elektronicznego w Flydubai, wyraził zadowolenie, że linia dalej się rozwija wraz z rozpoczęciem działalności w Warszawie.

- Dzięki codziennym lotom do Warszawy i większej liczbie krajów znoszących ograniczenia dotyczące podróży międzynarodowych, pasażerowie będą mieli możliwość poznania większej liczby miejsc docelowych w sieci flydubai - mówił wiceszef firmy.

Loty między Dubajem a Warszawą realizowane będą codziennie

Loty z i do Dubaju realizowane będą codziennie: w poniedziałki, wtorki, środy, piątki, soboty i niedziele samolot będzie wylatywał z Emiratów o godzinie 15:45 i wyląduje w Polsce o godzinie 20:05, natomiast w drogę powrotną wyruszy o 21:35, by być na miejscu o 5:35.

Inny rozkład zaplanowano na czwartek - samolot z Dubaju wystartuje o godzinie 15:20, a w stolicy Polski wyląduje o 19:40. Lot powrotny wystartuje natomiast o 21:10, a w Zjednoczonych Emiratach Arabskich będzie o godzinie 5:10.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

Źródło: Tanie Loty, Twitter

Ania RadkeAutor

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek logistyka i administrowanie w mediach. Przed dołączeniem do redakcji pracowałam w agencjach PR. Kocham wielkie miasta i wysokie góry, a sporty zimowe to mój żywioł. Interesuje się społeczeństwe

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl

Podobne artykuły

Polska

Zbadali konie wożące turystów na Morskie Oko. Fundacja Viva: „Pracują w przeciążeniu"

Czytaj więcej >

Polska

Turyści zdewastowali szlak na Świnicy, a później utknęli w górach. Interweniowali ratownicy TOPR

Czytaj więcej >

Polska

Wypadek autobusu podczas wycieczki. Cztery osoby są ranne, 31 dzieci zabrano do szpitala

Czytaj więcej >

Polska

Turyści zostawiają zwierzęta na tatrzańskich szlakach. „Nawet nie potrafiła nam powiedzieć, skąd zabrała psiaka"

Czytaj więcej >

Polska

Remonty w Karkonoskim Parku Narodowym. „Utrudnienia potrwają około pięć dni"

Czytaj więcej >

Polska

Turyści bez przygotowania poszli na Orlą Perć. W środku nocy sprowadzało ich TOPR

Czytaj więcej >