Turysci.pl
Energylandia proponuje nocne szaleństwo.

Fot. Wikipedia.org/Tom a/CC BY-SA 4.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.pl

Gratka dla fanów Energylandii. Park rozrywki przygotował specjalną ofertę

31 Lipca 2020

Autor tekstu:

Bartek Wojnowski

Udostępnij:

Energylandia przygotowała specjalną ofertę na wakacje. Najnowsza akcja znanego parku to prawdziwa gratka dla miłośników niekończącej się zabawy. Wszystko w niezwykłej oprawie świetlnej.

Energylandia kolejny raz zaskakuje swoich klientów i w tym sezonie oferuje coś naprawdę wyjątkowego. Akcja “Magic Night!” to unikalna okazja do skorzystania z najpopularniejszych punktów na mapie parku pod osłoną nocy i w aranżacji wyjątkowych dźwięków. Trzeba się pospieszyć, bo pierwsza odsłona imprezy już jutro.

Energylandia by night

Zatorska Energylandia już w sobotę (1 sierpnia) zaprosi swoich gości pod osłoną nocy. Od godziny 10:00 park będzie obsługiwał standardową ofertę atrakcji, a tuż po zmroku zacznie się cały program “Magic Night!”. O 20:30 turyści powinni odwiedzić Amfiteatr Egipt, gdzie rozpocznie się spektakl Fire Show, czyli pokaz brawurowych wyczynów z ogniem w roli głównej. Nagranie z jednego z nich pojawiło się na profilu Energylandii na Instagramie.

O 22:00 z kolei Energylandia zaserwuje pewną kombinację wcześniejszych pokazów, czyli Moto & Fire, gdzie z ogniem zmierzą się kaskaderzy. Sam finał “Magic Night!” przypadnie na godzinę 23:00. To wtedy na dziedzińcu parku odbędzie się na LED Show, czyli seria pokazów będąca syntezą wykorzystania muzyki i światła - jednak to nie jedyne atrakcje tej nocy.

Energylandia w nowej odsłonie

Jak podają sami przedstawiciele parku, 1 sierpnia Energylandia zmieni się również w prawdziwy raj dla wakacyjnych imprezowiczów. W strefie wodnej Big Milk Water Park odbędzie się Chill Party z DJ-ami znanymi z klubów Energy2000. Wszystko to w aranżacji trzech basenów, palm, leżaków i sztucznej plaży.

Energylandia przewiduje cztery edycje “Magic Night!” - 1, a następnie 8, 15 i 22 sierpnia. Wejściówki na standardowe wejście i trzy godziny imprezy zaczynają się od 139,00 zł (bilet normalny). Co ważne, w trakcie nocnego szaleństwa dostępna będzie znakomita większość znanych atrakcji, które w ciemności będą nie lada gratką dla żądnych wrażeń turystów. Rollercoaster nocą? Z taką atrakcją może się mierzyć tylko tajemniczy szlak na południu Polski.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

[EMBED-1578]

Źródło: Interia

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Podobne artykuły

Zatonęła łódź na Mazurach

Polska

Na Mazurach w niedzielę wiał silny wiatr. „Nie wszyscy żeglarze radzą sobie w takich warunkach"

Czytaj więcej >

Polska

Śmierć w Tatrach. Turysta prawdopodobnie skoczył z Kościelca

Czytaj więcej >
Nowe przepisy wjazdu do Polski

Polska

Zmiana zasad wjazdu do Polski, a od środy otwarcie kolejnych przejść granicznych z Ukrainą

Czytaj więcej >
Atak na plażowicza w Kryspinowie

Polska

Atak na plażowicza w Kryspinowie. Zwrócił uwagę ludziom pływającym rowerkiem wodnym

Czytaj więcej >
PKP znosi limit

Polska

Od 26 czerwca zmiany w pociągach PKP. Znikają limity zajętości

Czytaj więcej >
Przedłużenie Polskiego Bonu Turystycznego. Głos z Kancelarii Prezydenta

Polska

Obecnie nie trwają prace nad przedłużeniem Polskiego Bonu Turystycznego

Czytaj więcej >