Energylandia proponuje nocne szaleństwo.Fot. Wikipedia.org/Tom a/CC BY-SA 4.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.pl

Gratka dla fanów Energylandii. Park rozrywki przygotował specjalną ofertę

Energylandia przygotowała specjalną ofertę na wakacje. Najnowsza akcja znanego parku to prawdziwa gratka dla miłośników niekończącej się zabawy. Wszystko w niezwykłej oprawie świetlnej.

Energylandia kolejny raz zaskakuje swoich klientów i w tym sezonie oferuje coś naprawdę wyjątkowego. Akcja “Magic Night!” to unikalna okazja do skorzystania z najpopularniejszych punktów na mapie parku pod osłoną nocy i w aranżacji wyjątkowych dźwięków. Trzeba się pospieszyć, bo pierwsza odsłona imprezy już jutro.

55 tysięcy nowych zachorowań w ciągu doby. Sytuacja za granicą wymyka się spod kontroli55 tysięcy nowych zachorowań w ciągu doby. Sytuacja za granicą wymyka się spod kontroliCzytaj dalej

Energylandia by night

Zatorska Energylandia już w sobotę (1 sierpnia) zaprosi swoich gości pod osłoną nocy. Od godziny 10:00 park będzie obsługiwał standardową ofertę atrakcji, a tuż po zmroku zacznie się cały program “Magic Night!”. O 20:30 turyści powinni odwiedzić Amfiteatr Egipt, gdzie rozpocznie się spektakl Fire Show, czyli pokaz brawurowych wyczynów z ogniem w roli głównej. Nagranie z jednego z nich pojawiło się na profilu Energylandii na Instagramie.

O 22:00 z kolei Energylandia zaserwuje pewną kombinację wcześniejszych pokazów, czyli Moto & Fire, gdzie z ogniem zmierzą się kaskaderzy. Sam finał “Magic Night!” przypadnie na godzinę 23:00. To wtedy na dziedzińcu parku odbędzie się na LED Show, czyli seria pokazów będąca syntezą wykorzystania muzyki i światła - jednak to nie jedyne atrakcje tej nocy.

Energylandia w nowej odsłonie

Jak podają sami przedstawiciele parku, 1 sierpnia Energylandia zmieni się również w prawdziwy raj dla wakacyjnych imprezowiczów. W strefie wodnej Big Milk Water Park odbędzie się Chill Party z DJ-ami znanymi z klubów Energy2000. Wszystko to w aranżacji trzech basenów, palm, leżaków i sztucznej plaży.

Dzisiaj grzeje: 1. Rzecznik ministra zdrowia komentuje dzisiejszy raport. Nie ma dobrych informacji na weekend
2. Rzecznik rządu przekazał pilne informacje o kwarantanne. Zaskakująca wiadomość

3. Seniorze, emerytura i dodatki to nie wszystko, na co możesz liczyć. 5 najważniejszych ulg i zniżek dla emeryta

Energylandia przewiduje cztery edycje “Magic Night!” - 1, a następnie 8, 15 i 22 sierpnia. Wejściówki na standardowe wejście i trzy godziny imprezy zaczynają się od 139,00 zł (bilet normalny). Co ważne, w trakcie nocnego szaleństwa dostępna będzie znakomita większość znanych atrakcji, które w ciemności będą nie lada gratką dla żądnych wrażeń turystów. Rollercoaster nocą? Z taką atrakcją może się mierzyć tylko tajemniczy szlak na południu Polski.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dariusz Siatkowski obchodziłby dziś 60. urodziny. Śmierć męża Kasi z filmu ”Kogel-mogel” do dziś jest zagadką
  2. Justyna Żyła będzie wściekła. Na jaw wyszło, że Piotr spotyka się z popularną gwiazdą TVN ?
  3. Ziobro poszedł do Rydzyka, aby poskarżyć się na PiS. Takiej sytuacji jeszcze nie było, zadziwiające słowa
  4. Strażnicy poprosili na polskim lotnisku turystów o dokumenty. Zaniemówili, gdy odkryli, co się dzieje
  5. Nie żyje młoda europejska gwiazda. Beztroska podróż zakończyła się dramatem
  6. Były nad wodą z dziećmi. Wezwano policję, skandal przechodzi ludzkie pojęcie
  7. Odebrany interwencyjnie labrador zmienił się nie do poznania. Wcześniej był głodzony, mieszkał w piwnicy

Źródło: Interia

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł