Turysci.pl
disco polo astronomiczne ceny

Fot. YouTube Krzysztof

Gwiazda disco polo kasuje turystów na gigantyczne pieniądze w Zakopanem. Astronomiczne ceny

5 Października 2020

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Disco polo wysławiło Zakopane jako miasto miłości. Jednak to miejsce podoba się wielu gwiazdom. Jedna z nich kasuje w turystycznej miejscowości ogromne pieniądze. Znacznej części turystów ceny bez wątpienia mogą wydać się astronomiczne. Potwierdza

Disco polo to branża pełna nie tylko piosenkarzy, ale również coraz sprawniej działających biznesmenów. Jeden z najpopularniejszych wokalistów muzyki rozrywkowej kasuje gigantyczne pieniądze w Zakopanem i bynajmniej nie chodzi o inkasowanie wpływów za reklamę tej turystycznej miłości w piosence “Miłość w Zakopanem”. Gwiazda wynajmuje tam luksusowe apartamenty. Ceny jednak przekraczają możliwości budżetowe wielu wczasowiczów.

Lider jednego z najsłynniejszych zespołów disco polo postanowił dorobić, wynajmując apartamenty o wysokim standardzie w Zakopanem. Mowa o Radku Liszewskim z grupy Weekend. Niedawno dziennikarze portalu Wirtualna Polska przygotowali reportaż dotyczący nieruchomości Liszewskiego. Sam piosenkarz natomiast nie ukrywa, że w Zakopanem prowadzi interesy i ceni ten region.

Gwiazda disco polo wynajmuje apartamenty w Zakopanem za niemałe pieniądze

Jeśli planujecie noc w jednym z apartamentów, które wynajmuje gwiazda disco polo, ostrzegamy, że będziecie musieli sięgnąć głęboko do portfeli. Cena za dobę w mieszkaniu udostępnionym przez Radosława Liszewskiego wynosi aż 550 złotych. Jak się już pewnie domyślacie - opcja nie zawiera śniadania do łóżka. Lider zespołu Weekend zainwestował w nieruchomości w turystycznym mieście na południu Polski i wynajmuje je wczasowiczom. Co czeka nas wewnątrz?

Warto zacząć od tego, że apartament od gwiazdy disco polo można wynająć na minimum dwie doby. Radosław Liszewski nie ukrywa już, że nieruchomość należy do niego i reklamuje mieszkania własną twarzą, chociaż wcześniej tak nie było. Jak relacjonują dziennikarze Wirtualnej Polski, wewnątrz znajdziemy dwie sypialnie z dużymi łóżkami, a przy apartamencie znajduje się także jacuzzi. Okazuje się, że chociaż ceny nie są wysokie, to miejsce jest oblegane.

Gwiazda disco polo wita gości butelką wina

Co ciekawe, wiele wskazuje na to, że gwiazda disco polo nie ogranicza się jedynie do odcinania kuponów, wynajmując apartamenty. Jak relacjonuje WP, goście witani są butelką niezłego wina i listem od właściciela. Na drzwiach znajduje się gwiazda z napisem Weekend. Sam wystrój mieszkań to połączenie nowoczesności i góralskiej tradycji. Znajdziemy tam kryształy oraz obicia mebli z krowich skór.

Turyści, którzy mają niemały budżet i nie przepadają za schroniskami, być może docenią warunki apartamentów Radka Liszewskiego. Bez względu na to, czy jest się fanem Weekendu, czy nie, reportaż Wirtualnej Polski ocenia pobyt w mieszkaniu lidera zespołu pozytywnie. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o koszmarnym pobycie w Grecji, jaki przeżyła jedna z gwiazd.

Źródło: Wirtualna Polska

Podobne artykuły

Polska

Trudne warunki w Beskidach. Zamknięto część wyciągów

Czytaj więcej >
dyscyplinarka na zagraniczny urlop

Polska

Można zostać zwolnionym za zatejenie urlopu za granicą w czasie pandemii. Jest wyrok polskiego sądu

Czytaj więcej >
Podkarpacie co zobaczyć

Polska

Podkarpacie. Polski region pełen zróżnicowanych i niezwykłych miejsc

Czytaj więcej >
zamość z lotu ptaka

Polska

Zamość zachwyca turystów z całego świata. Jest jednym z "gwiezdnych miast" Europy

Czytaj więcej >
restrykcje muzeum

Polska

Polscy hotelarze mają nowy sposób na obchodzenie restrykcji. "Mam Muzeum i tam będzie można zamawiać catering"

Czytaj więcej >
góry gopr bieszczady

Polska

Turyści wyszli bez ubrań w góry, potem nie mogli już nawet włożyć kurtek. Interweniowali żołnierze

Czytaj więcej >