disco polo astronomiczne cenyFot. YouTube Krzysztof

Gwiazda disco polo kasuje turystów na gigantyczne pieniądze w Zakopanem. Astronomiczne ceny

Disco polo wysławiło Zakopane jako miasto miłości. Jednak to miejsce podoba się wielu gwiazdom. Jedna z nich kasuje w turystycznej miejscowości ogromne pieniądze. Znacznej części turystów ceny bez wątpienia mogą wydać się astronomiczne. Potwierdza to reportaż, który pojawił się na portalu Wirtualna Polska. Nie każdy może pozwolić sobie na taki luksus.

Disco polo to branża pełna nie tylko piosenkarzy, ale również coraz sprawniej działających biznesmenów. Jeden z najpopularniejszych wokalistów muzyki rozrywkowej kasuje gigantyczne pieniądze w Zakopanem i bynajmniej nie chodzi o inkasowanie wpływów za reklamę tej turystycznej miłości w piosence “Miłość w Zakopanem”. Gwiazda wynajmuje tam luksusowe apartamenty. Ceny jednak przekraczają możliwości budżetowe wielu wczasowiczów.

Pół Polski zagrożone. Żywioł uderzy, alarm IMGWPół Polski zagrożone. Żywioł uderzy, alarm IMGWCzytaj dalej

Lider jednego z najsłynniejszych zespołów disco polo postanowił dorobić, wynajmując apartamenty o wysokim standardzie w Zakopanem. Mowa o Radku Liszewskim z grupy Weekend. Niedawno dziennikarze portalu Wirtualna Polska przygotowali reportaż dotyczący nieruchomości Liszewskiego. Sam piosenkarz natomiast nie ukrywa, że w Zakopanem prowadzi interesy i ceni ten region.

Gwiazda disco polo wynajmuje apartamenty w Zakopanem za niemałe pieniądze

Jeśli planujecie noc w jednym z apartamentów, które wynajmuje gwiazda disco polo, ostrzegamy, że będziecie musieli sięgnąć głęboko do portfeli. Cena za dobę w mieszkaniu udostępnionym przez Radosława Liszewskiego wynosi aż 550 złotych. Jak się już pewnie domyślacie - opcja nie zawiera śniadania do łóżka. Lider zespołu Weekend zainwestował w nieruchomości w turystycznym mieście na południu Polski i wynajmuje je wczasowiczom. Co czeka nas wewnątrz?

Warto zacząć od tego, że apartament od gwiazdy disco polo można wynająć na minimum dwie doby. Radosław Liszewski nie ukrywa już, że nieruchomość należy do niego i reklamuje mieszkania własną twarzą, chociaż wcześniej tak nie było. Jak relacjonują dziennikarze Wirtualnej Polski, wewnątrz znajdziemy dwie sypialnie z dużymi łóżkami, a przy apartamencie znajduje się także jacuzzi. Okazuje się, że chociaż ceny nie są wysokie, to miejsce jest oblegane.

Gwiazda disco polo wita gości butelką wina

Co ciekawe, wiele wskazuje na to, że gwiazda disco polo nie ogranicza się jedynie do odcinania kuponów, wynajmując apartamenty. Jak relacjonuje WP, goście witani są butelką niezłego wina i listem od właściciela. Na drzwiach znajduje się gwiazda z napisem Weekend. Sam wystrój mieszkań to połączenie nowoczesności i góralskiej tradycji. Znajdziemy tam kryształy oraz obicia mebli z krowich skór.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagły, pilny alarm w Europie. Może być wybuch. Może zrujnować plany tysięcy turystów
2. Rewolucja w wypłatach emerytur dla zwykłych Polek i Polaków. Kiedyś trzeba było płacić
3. Ludzie uciekali, ona nie zdążyła, nie żyje. Niewyobrażalna tragedia w hostelu w Polsce.

Turyści, którzy mają niemały budżet i nie przepadają za schroniskami, być może docenią warunki apartamentów Radka Liszewskiego. Bez względu na to, czy jest się fanem Weekendu, czy nie, reportaż Wirtualnej Polski ocenia pobyt w mieszkaniu lidera zespołu pozytywnie. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o koszmarnym pobycie w Grecji, jaki przeżyła jedna z gwiazd.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies ze schroniska przytula się do każdej osoby. Próbuje znaleźć opiekuna, kto da mu szansę?
  2. Ikea wycofuje pożądany przez Polaków produkt. Kontrowersyjna decyzja, klienci są zbulwersowani
  3. Polska gwiazda po cichu wzięła ślub. Wybrała obłędne miejsce, zdjęcia zapierają dech
  4. Znienacka zapytali turystów czemu chodzą bez maseczek w Zakopanem. Ich odpowiedź zwala z nóg
  5. Media przekazały najgorsze informacje, fani ze świata pogrążają się w żałobie. Nie żyje, jego pokazy były międzynarodowymi hitami
  6. Królik o unikalnym wyglądzie oczarował internautów. Pokochali go pomimo rzadkiej choroby

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł