Grecja przeżyła koszmarFot. wikimedia.commons/ Squnxik/ CC BY-SA 3.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.de

Gwiazda przeżyła koszmar na wakacjach w Grecji. Nieludzkie sceny, nie mieli litości, wszystko ujawnili

Grecja miała być miejscem, w którym gwiazda planowała przeżyć wspaniałe wakacje. Celebryta doświadczył tam jednak skandalicznych scen. Relacja z koszmarnego wyjazdu potwierdza, że napastnicy nie mieli litości. Okazuje się, że nie wszyscy są mile widziani w jednym z najpopularniejszych kurortów na świecie.

Grecja wielu osobom kojarzy się z wakacjami życia. Nic dziwnego, w końcu jeden z najpopularniejszych kurortów turystycznych na świecie ma do zaoferowania wiele atrakcji. Nie wszyscy jednak dobrze wspominają swoje wyjazdy w tym kierunku. Jedna z gwiazd opowiedziała o szczegółach koszmaru, jaki tam przeżyła. Relacja celebryty potwierdza, że napastnicy nie mieli litości.

Ludzie uciekali, ona nie zdążyła, nie żyje. Niewyobrażalna tragedia w hostelu w Polsce.Ludzie uciekali, ona nie zdążyła, nie żyje. Niewyobrażalna tragedia w hostelu w Polsce.Czytaj dalej

Chociaż Grecja to ulubione miejsce wielu wczasowiczów, którzy potrafią co roku odwiedzać popularny kurort, niektórzy nie planują powtórki po traumatycznych doświadczeniach. Przykładem jest Jeremy Clarkson, który niedawno na łamach brytyjskiego dziennika opowiedział szokującą historię, która przydarzyła mu się właśnie w Grecji. Znany prezenter telewizyjny został dwukrotnie upokorzony, a po jego romantycznej podróży pozostały jedynie okropne wspomnienia.

Grecja nie przypadła do gustu każdemu. Skandaliczna historia Jeremyego Clarksona

Okazuje się, że nie u każdego Grecja wywołuje miłe wspomnienia. Po tym, jak dziewczyna Clarksona została zaczepiona przez jednego z mężczyzn, telewizyjny prezenter wdał się w awanturę z kilkoma chuliganami. Ostatecznie ci wyprowadzili go przed bar, pobili, związali i oddali mocz na bezbronną gwiazdę. Chociaż relacja Clarksona szokuje, to dopiero początek bulwersującej historii.

Po tym doświadczeniu Clarkson uważa, że Grecja nie jest zbyt przyjaznym miejscem. W drodze do domu był jeszcze ścigany przez agresywnych mężczyzn. Wreszcie zawiadomił policję, ale to nie rozwiązało jego problemów. Po szarpaninie z napastnikami, funkcjonariusze, którzy dotarli na miejsce, aresztowali… Jeremyego Clarksona i jego kolegę. Obaj zostali oskarżeni o “lżenie greckiej flagi”. Zgodnie ze słowami prezentera, policjanci kazali im też pchać pod górę radiowóz. W pewnym momencie gwiazda uciekła.

Dzisiaj grzeje: 1. RMF przekazało złą informację. Zakaz od 22 dla wszystkich Polaków? Boleśnie odczują go również turyści
2. 500 plus tylko dla pracujących? Polki i Polacy wyrazili zdanie
3. Dramatyczne nagranie z zagranicy wstrząsnęło milionami. Tragedia na oczach kamer, o której mówi cały świat

Grecja nie będzie kojarzyła się miło także gwieździe angielskiej piłki nożnej - Harry’emu Maguierowi. Zawodnik Manchesteru United został aresztowany i oskarżony o napaść na policjanta. Sam sportowiec utrzymuje jednak, że wywołał bójkę w barze po tym, jak “gangster” podał jego partnerce pigułkę gwałtu i nie przyznaje się do winy. W rozmowie z dziennikiem The Sun poparł go Jeremy Clarkson, który opowiedział o swojej przykrej historii w popularnym kurorcie. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o skandalu, który wisiał w powietrzu podczas ślubu na rajskiej wyspie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies ze schroniska przytula się do każdej osoby. Próbuje znaleźć opiekuna, kto da mu szansę?
  2. Ikea wycofuje pożądany przez Polaków produkt. Kontrowersyjna decyzja, klienci są zbulwersowani
  3. Polska gwiazda po cichu wzięła ślub. Wybrała obłędne miejsce, zdjęcia zapierają dech
  4. Znienacka zapytali turystów czemu chodzą bez maseczek w Zakopanem. Ich odpowiedź zwala z nóg
  5. Media przekazały najgorsze informacje, fani ze świata pogrążają się w żałobie. Nie żyje, jego pokazy były międzynarodowymi hitami
  6. Królik o unikalnym wyglądzie oczarował internautów. Pokochali go pomimo rzadkiej choroby

Źródło: Onet.pl

Następny artykuł