Turysci.pl > Polska > Córka Małysza na wakacjach w słonecznych Włoszech
Joanna Wnuk
Joanna Wnuk 21.05.2022 11:49

Córka Małysza na wakacjach w słonecznych Włoszech

Karolina Małysz
fot.Pawel Wodzynski/East News

Tym razem wakacjami nie chwalił się mistrz Adam Małysz, a jego pociecha. W sieci pojawiły się zdjęcia córki Małysza, Karoliny. Ta wybrała się wraz z mężem do słonecznych Włoch. Internauci są zachwyceni.

Pod zdjęciem pojawiają się komplementy kierowane w stronę Karoliny Małysz. Zdjęcie wykonano we włoskiej miejscowości Alberobello.

Karolina Małysz na wakacjach

W piątek Karolina Małysz opublikowała piękne zdjęcie z Arbelobello w rejonie Apuqlia. ozuje w nim w pięknej czerwonej sukience. Do Włoch, córka sportowca wybrała się z mężem Kamilem, z którym wzięła ślub we wrześniu tamtego roku.

Pod zdjęciem pojawiają się bardzo pozytywne komentarze. "Ale pięknie" - piszą internauci. Córka Małysza wybrała się na wypoczynek ze swoim mężem Kamilem. Na profilu Karoliny Małysz na instagramie można także zobaczyć piękne i romantyczne zdjęcia z zimowej sesji poślubnej.

Artykuły polecane przez redakcję Turystów:

1. Lewandowscy na wakacjach w ekskluzywnym hotelu

2. Turyści tłumnie ruszyli do Wenecji po zniesieniu obostrzeń. Władze postanawiają ograniczyć turystykę

3. Orientarium w Łodzi. Nowa atrakcja zachwyca turystów

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami, lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: [email protected].

Źródło: Instagram

Tagi: