Turysci.pl > Europa > Lewandowscy na wakacjach w ekskluzywnym hotelu
Joanna Wnuk
Joanna Wnuk 19.05.2022 16:28

Lewandowscy na wakacjach w ekskluzywnym hotelu

Lewandowscy
fot. TRICOLORS/East News

Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z wakacji. Z rodziną wybrali się w bardzo popularnym dla Polaków kierunku. Wypoczywają w ekskluzywnym hotelu popularnym wśród gwiazd i celebrytów.

Anna i Robert Lewandowscy wraz z dziećmi wypoczywają w słonecznej Turcji. Wybrali wyjątkowo ekskluzywny hotel położony w pobliżu miejscowości Belek w prowincji Antalya. To najczęściej oferowany rejon przez polskie biura podróży. Okolica słynie z pięknych, piaszczystych plaż w otoczeniu pól golfowych.

Lewandowscy na wakacjach

Para wypoczywa w luksusowym, pięciogwiazdkowym hotelu Regnum Carya Golf & Spa Resort. To znany hotel, w którym zatrzymują się gwiazdy i celebryci z całego świata.

- To jeden z najbardziej ekskluzywnych kurortów Riwiery Tureckiej słynący z wysokiej klasy hoteli położonych bezpośrednio przy szerokiej piaszczystej plaży, pól golfowych oraz licznych sklepów i restauracji, w których możemy zasmakować nie tylko tureckiej kuchni - opowiada w rozmowie z WP Agata Biernat z portalu Wakacje.pl.

W otoczeniu hotelu znajduje się wszystko co potrzeba do wypoczynku z rodziną. Baseny ze zjeżdżalniami dla dzieci, korty tenisowe, pola golfowe, spa, pięć restauracji, sale zabaw dla dzieci, siłownie, łaźnie i wiele innych miejsc, które uatrakcyjniają pobyt na wakacjach.

Artykuły polecane przez redakcję Turystów:

Źródło: wp.pl, instagram

Tagi: Turcja