Black Friday najtańsze wakacjeFot. Pexels.com @Evgenia Basyrova (zdjęcie ilustracyjne)

Black Friday: zostały tylko 2 dni aby upolować najtańsze wakacje. Schodzą jak świeże bułeczki. Warto się pospieszyć

Chociaż Black Friday może kojarzyć się głównie z zatrzęsieniem w galeriach handlowych, to weekend zniżek jest również dobrą okazją dla turystów, którzy szukają tanich wakacji. Na łamach Wirtualnej Polski o promocjach opowiedziała Klaudyna Fudala – rzecznik prasowy portalu Wakacje.pl. Podróżni muszą się jednak spieszyć.

Black Friday to również dobra okazja dla wczasowiczów, którzy siedzą na walizkach i czekają na atrakcyjne promocje. Okazuje się, że w najbliższy weekend (28-29 listopada) miłośnicy podróży będą mogli znaleźć specjalne oferty. Wśród kierunków są między innymi Egipt, Grecja, ale również miejsca w Polsce. O siatce zniżek opowiedziała na łamach Wirtualnej Polski Klaudyna Fudala z portalu Wakacje.pl.

Z samego rana wprowadzili obostrzenie, mamy potwierdzenie. Rozporządzenie opublikowane, wiadomo co z feriamiZ samego rana wprowadzili obostrzenie, mamy potwierdzenie. Rozporządzenie opublikowane, wiadomo co z feriamiCzytaj dalej

Chociaż Black Friday to okres wielu promocji, które przyciągają tłumy wczasowiczów, niektórzy mają duże trudności ze znalezieniem odpowiednich ofert. Nagłe nawarstwienie atrakcyjnych okazji sprawia, że bardzo łatwo jest się pogubić. Większość można złowić jedynie w ciągu dwóch dni (28 i 29 listopada), dlatego trzeba się spieszyć. Na szczęście portal Wakacje.pl postanowił ułatwić zadanie podróżnikom.

Black Friday z promocjami dla turystów

By ułatwić wczasowiczom poruszanie się wśród promocji na czas trwania Black Friday, portal Wakacje.pl postanowił zgromadzić wszystkie oferty w jednym miejscu. Dzięki temu podróżni mogą znaleźć interesujące ich kierunki, które można zarezerwować po dużych obniżkach cenowych. Niektóre promocje wynoszą nawet 60 procent.

– W gąszczu promocji łatwo się pogubić, zwłaszcza kiedy szukamy ofert na wakacje czy inny wyjazd, bo w jednym czasie biura podróży mają wyprzedaż zimową i przedsprzedaż lata, a do tego każde biuro ma inne promocje nawet na ten sam hotel – słowa Klaudyny Fudali rzeczniczki prasowej portalu Wakacje.pl cytuje Wirtualna Polska.

– Żeby Wam to ułatwić, na Black weekend w jednym miejscu zebraliśmy oferty wakacji przecenione od 20 nawet do 60 proc. lub za mniej niż 1300 złotych – dodaje Fudala.

Wśród ofert można znaleźć nie tylko promocję w związku z Black Friady, ale również wszelkie inne okazje – last minute czy też „lato 2021”. Każdy typ oznaczony jest specjalnym kolorem, by podróżni mogli szybko przejść do interesującej ich sekcji. Co natomiast można znaleźć w ofercie 28 i 29 listopada?

Spacerował plażą, nagle znalazł dziwny kamień. Zamarł, gdy udało się go otworzyćSpacerował plażą, nagle znalazł dziwny kamień. Zamarł, gdy udało się go otworzyćCzytaj dalej

Black Friday i Black weekend dla turystów szukających okazji

W ramach Black Friday portal Wakacje.pl wprowadził specjalną sekcję „Black weekend”. Tam można znaleźć promocje, które rozpoczynają się już od 600 złotych. Warto się jednak spieszyć, ponieważ oferta kończy się już 29 listopada. Wakacje w trybie „Black weekend” oznaczone są czarno-żółtym kolorem.

– Tym znakiem oznaczyliśmy oferty, które są przecenione co najmniej o 20 proc. i te, za które zapłacimy nie więcej niż 1300 złotych za osobę. Najbardziej gorące okazje w biurach podróży to przeceny sięgające nawet 60 procent – mówi Klaudyna Fudala na łamach Wirtualnej Polski.

Co znajdziemy w ofercie „Black weekend”. Promocje zawierają mnóstwo kierunków, które cieszą się wielką popularnością wśród turystów. Każdy może znaleźć coś dla siebie, ponieważ w siatce znalazły się zarówno egzotyczne kraje, jak i miejscowości w Polsce. Choć jest w czym przebierać, to trzeba się jednak spieszyć.

Promocje dotyczą między innymi takich kierunków jak Egipt czy Turcja. W ofercie znajdziemy także popularną wśród Polaków Grecję. Możemy znaleźć wyjazdy na tegoroczną zimę oraz lato 2021, dlatego warto się spieszyć. Przypominamy, że oferta trwa tylko przez dwa dni – 28 i 29 listopada.

DZISIAJ GRZEJE:

1. Sensacyjne doniesienia z Karpacza. Tajemnicze zjawisko zapiera dech w piersiach. Wszystko się nagrało
2. Jeden szczegół na banknocie 10 zł sprawi, że się nieźle obłowisz. Kolekcjonerzy od dawna na nie polują
3. Martyna Wojciechowska w ogniu krytyki. Posypał się grad nieprzyjemnych komentarzy, wszystko przez jedną reklamę

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o wielkich zmianach, jakie szykują się w Polsce już dzisiaj tj. 27 listopada. W ciągu najbliższych dni podróżni powinni zapoznać się z prognozami. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

2 tygodnie nie mieli restrykcji, teraz ostry lockdown. Odradzamy wyjazd do europejskiego kraju, sytuacja się pogarsza2 tygodnie nie mieli restrykcji, teraz ostry lockdown. Odradzamy wyjazd do europejskiego kraju, sytuacja się pogarszaCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. 88-letnia babcia Marysia robi najlepsze pierogi pod słońcem, efekt końcowy zapiera dech w piersiach. Zdradziła nam prastarą recepturę, smak nie do podrobienia
  2. Dokładnie 7 dni na złożenie wniosku o dopłatę. Tysiące osób mogą otrzymać pomoc
  3. Czy będą obowiązkowe testy dla Polaków wyjeżdżających na ferie? Pojawił się nowy pomysł od hotelarzy
  4. Pani Ewa miała wrócić z wakacji do Polski. Zabolało ją gardło i się zaczęło
  5. Pan Krystian czeka na 3 tysiące złotych od WizzAir. Kupił tylko bilety na wakacje
  6. Lekarze biją na alarm. Pojawiły się nowe powikłania po COVID-19
  7. Pitbull zerwał się ze smyczy i rzucił na dziecko. Na ratunek ruszył mu kot. Dramatyczne nagranie z monitoringu

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł