Turysci.pl
samolot

fot. youtube/ CBS Los Angeles

13-latek próbował wybić okno w samolocie. Został unieszkodliwiony taśmą izolacyjną

9 Marca 2022

Autor tekstu:

Ania Radke

Udostępnij:

W samolocie linii American Airlines załogo musiała zmierzyć się z agresywnym 13-latkiem. Steward w pewnym momencie postanowił unieruchomić go taśmą izolacyjną, a kapitan podjął decyzję o nieplanowanym lądowaniu.

Incydent rozegrał się na pokładzie samolotu American Airlines w trakcie lotu z Maui do Los Angeles. Jak przekazał portal CBS Los Angeles, agresywny 13-latek został unieruchomiony przez załogę taśmą izolacyjną.

haiti trzęsienie ziemi

Trzęsienie ziemi na Haiti. "Mogło zginąć nawet 10 tys. osób"

CZYTAJ DALEJ

Samolot zawracał po godzinie od startu

13-letni chłopak najpierw pokłócił się z podróżującą z nim mamą, wobec której stał się agresywny i zaczął ją bić. Później swoją złość skierował w okno, sprawiając wrażenie jakby chciał je „wyważyć”.

Nikt nie był w stanie zapanować nad chłopakiem – ani matka, ani załoga samolotu. Zdecydowano się więc na unieruchomienie dziecka przy pomocy taśmy izolacyjnej. Steward przy pomocy dwóch pasażerów zakleił go w bezruchu.

Kapitan zdecydował zawrócić do Honolulu po ponad godzinie od startu samolotu.

Jeden ze świadków zdarzenia w rozmowie z telewizją przyznał, że być może dziecko było w jakimś stopniu upośledzone umysłowo, a jego agresja mogła wynikać z choroby.

W sieci pojawiło się nagranie z samolotu, na którym widać wyraźnie moment unieruchamiania chłopca. Wydaje się, że jest on przymocowywany za pomocą taśmy izolacyjnej do siedzenia. Linia American Airlines przekazała, że steward stworzył coś w rodzaju elastycznych kajdanek

13-latek po lądowaniu w Honolulu został zabrany z samolotu przez odpowiednie służby, a pozostali pasażerowie zostali przekierowani na inne loty.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Tylko 1 na 10 turystów odpowie na wszystkie pytania poprawnie. 7 stolic dla prawdziwych obieżyświatów

Pytanie 1 z 7

Na rozgrzewkę: które miasto jest stolicą Czarnogóry?

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

Źródło: Fly4Free

Ania RadkeAutor

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek logistyka i administrowanie w mediach. Przed dołączeniem do redakcji pracowałam w agencjach PR. Kocham wielkie miasta i wysokie góry, a sporty zimowe to mój żywioł. Interesuje się społeczeństwem i sztuką w każdej postaci, uwielbiam też poznawać obce kultury. Do redakcji Turystów dołączyła kierowana przede wszystkim ciekawością świata i zamiłowaniem do pisania. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl

Podobne artykuły

Świat

Kilka milionów turystów nie pojawi się tam na wakacjach. Ogromne straty państw unijnych

Czytaj więcej >

Świat

Popularne atrakcje, które rozczarowują turystów. Wśród nich Mur Chiński i Disneyland

Czytaj więcej >

Świat

Przerażające nagranie tornada w Kansas. Mężczyzna uciekł w ostatniej chwili

Czytaj więcej >

Świat

Kuba. Wybuch w 5-gwiazdkowym hotelu. Wielu zabitych, w tym kobieta w ciąży

Czytaj więcej >

Świat

Myśliwy turysta zabił jednego z największych słoni afrykańskich. Wszystko dla trofeum

Czytaj więcej >

Świat

Przez rok mieszkali z dziećmi pod namiotem. Nie mieli na rachunki

Czytaj więcej >