Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Polska > Zostań pracownikiem Lotniska Chopina bez wychodzenia z domu. W tej grze wideo to możliwe
Marlena Kaczmarek
Marlena Kaczmarek 03.06.2023 15:59

Zostań pracownikiem Lotniska Chopina bez wychodzenia z domu. W tej grze wideo to możliwe

Lotnisko Chopina
fot. Jakub KaminskiEast News

Myśleliście kiedyś o tym, jakie zadania stoją przed pracownikami lotniska? A może chcielibyście się sprawdzić w tej roli? Nic prostszego, gra AirportSim wam to umożliwi.

Rynek gier komputerowych i wideo bardzo szybko się rozwija. Co chwilę w Internecie pojawiają się informacje na temat jakiejś nowej premiery czy kolejnej części długo oczekiwanej gry. Słyszeliśmy już o symulatorze kozy czy traktora. Teraz przyszedł czas na porty lotnicze.

Gra AirportSim

Jak czytamy na stronie producenta, gra “AirportSim to współczesny symulator z segmentu premium indie, który pozwala wcielić się w rolę pracownika obsługi naziemnej lotniska. Realistyczna grafika, realistyczne modele lotnisk i dynamiczne warunki pogodowe zapewniają scenerię prawdziwej płyty lotniska”.

Innymi słowy, uczestnicy wirtualnego świata będą mogli zmierzyć się z codziennymi wyzwaniami, jakie stoją przed pracownikami lotnisk.

Lotnisko Chopina w grze komputerowej

Na twitterowym profilu gry AirportSim ukazało się ogłoszenie na temat najnowszego lotniska, na które będzie można się przenieść w wirtualnym świecie.

“Czas ogłosić naszego kolejnego partnera! Lotnisko Chopina to kolejny port, na którym będziecie mieli okazję pracować w grze, a dzięki naszej współpracy możecie być pewni, że odtworzyliśmy je tak wiernie, jak to tylko możliwe” - zapewniono w ogłoszeniu.

Informacje o AirportSim

Premiera gry planowana jest na wrzesień 2023 roku. Dotychczas ogłoszono następujące lotniska biorące udział w rozgrywce: Port lotniczy Vagar na Wyspach Owczych, Lotnisko Chopina, port lotniczy Keflavik na Islandii oraz Key West na Florydzie.