Zdjęcie sprzed latinstagram.com martyna.world

Poznajecie ją na zdjęciu sprzed 25 lat? Dziś jest jedną z najpopularniejszych polskich podróżniczek

Zdjęcie sprzed 25 lat, które można znaleźć w internecie, pokazuje jedną z najbardziej znanych polskich podróżniczek. Nawet najwięksi fani mają problem z rozpoznaniem, kto jest na fotografii. Trzeba przyznać, że zmieniła się nie do poznania.

Zdjęcie z pozoru wygląda bardzo zwyczajnie. Na pierwszy rzut oka nikt by się nie domyślił, że przedstawia jedną z najważniejszych podróżniczek w Polsce. Nie do wiary, jak się zmieniła przez ponad 20 lat. Przeszła niesamowitą metamorfozę, nawet fani mają problem z odganiecięm, kogo widzą. Nic dziwnego, bowiem dziś słynie z blond fal i niezwykłych tatuaży.

Zdjęcie polskiej podróżniczki sprzed 25 lat

Kiedy tylko zdjęcie pokazało się w sieci, internauci od razu zwrócili na nie uwagę. Jak się okazuje, stara fotografia pokazuje jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich podróżniczek. Dziś ma miliony fanów, a jej programy i książki uwielbiają niemal wszyscy. Podczas uwieczniania tej scenki była jeszcze młodziutką, pozątkującą dziennikarką. Pierwsze kroki stawiała w dziale motoryzacji, ale jak deklaruje, nadal samochody są jej pasją.

- Wsiąść w samochód i pojechać w daleką podróż! Dzisiaj mogę o tym tylko pomarzyć. Ale mogę się wybrać w PODRÓŻ W PRZESZŁOŚĆ! Tak, to ja jakieś 25 lat temu, kiedy zaczynałam pracę jako dziennikarka motoryzacyjna! Zmienił się kolor włosów, ale pasja do samochodów pozostała! - napisała w swoim poście.

Kto jest na fotografii?

Uwagę przykuwają krótkie ciemne włosy i umięśniony brzuch, odsłonięty przez krótką bluzkę. Dziś znakiem rozpoznawczym podróżniczki są długie pukle w kolorze blond i praktyczne stroje. Niektórym ciężko rozpoznać, o kogo chodzi. Zdjęcie pokazuje Martynę Wojciechowską u progu kariery. Dla wielu osób może być szokiem, jak bardzo kolor i długość włosów wpłynęły na jej wygląd. Mimo to nadal jest bardzo piękną kobietą, po której niemal wcale nie widać upływającego czasu.

Od tamtych chwil wiele się zmieniło w życiu gwiazdy TVN. Dała się poznać jako prowadząca pierwszej edycji Big Brothera, zdobyła wiele szczytów, a obecnie gromadzi tłumy przed telewizorami dzięki serii "Kobieta na krańcu świata". Niedawno ogłosiła także radosną nowinę o swoim ślubie z Przemkiem Kossakowskiem, znanym ze stacji TTV.

1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
2. Przez rok nie mówił nikomu. Przemek Kossakowski wyjawił swoją tajemnicę, trudno uwierzyć, niezwykły człowiek
3. Dogadasz się po stłuczce i wpadniesz w kłopoty. Wielu kierowców wciąż nieświadomych zagrożenia
4. Stewardessa nie wytrzymała i przerwała milczenie. Nie do pomyślenia, co się dzieje za kulisami linii lotniczych

Zachwyceni fani od razu poprosili o więcej starych fotografii. To dla nich prawdziwa gratka, bowiem gwiazda TVN rzadko dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego, a wszystko, co publikuje, dokładnie analizuje. Ostatnio okazało się, że zaręczyła się ze swoim partnerem, podróżnikiem Przemkiem Kossakowskim, ponad rok temu. Sprytnie udało się jej ukryć tę informację przed mediami, dlatego każdy fakt z jej życia jest niebywale ciekawy i cenny dla fanów.

Źródło: Instagram

Następny artykuł