Zdjęcie z Krakowa hitem FacebookaFacebook.com/ Jan Ulicki

Pokazał zdjęcie polskich Tatr. Okazało się prawdziwym hitem. Wyjątkowy widok

Mężczyzna zamieścił zdjęcie na Facebooku nie wiedząc, że wkrótce pobije media społecznościowe. Na fotografii można zobaczyć niesamowity widok w Krakowie. Mowa o Wawelu na tle tatrzańskich szczytów. Internauci są zachwyceni.

Zdjęcie, które zostało zamieszczone na Instagramie stało się prawdziwym hitem. Nic dziwnego, ponieważ jego wykonanie jest niezwykle trudne. Bardzo rzadko udaje się ująć Tatry z Krakowa. A w tym przypadku dochodzi niesamowity krajobraz w połączeniu z Wawelem.

Zdjęcie z Krakowa hitem Internetu

Fotografem, który zamieścił to zdjęcie, jest Jan Ulicki. Zdjęcie, które zrobił, jest trudne do wykonania za względu na duży problem ze smogiem, z jakim zmaga się Kraków. Mężczyzna wykorzystał sprzyjającą pogodę.

Z Krakowa do tatrzańskich szczytów jest około 80 kilometrów. Dzięki dobrym warunkom pogodowym góry można zobaczyć ze stolicy Małopolski. Zdjęcie Ulickiego szybko stało się hitem na Facebooku.

- Po wczorajszej bardzo dobrej przejrzystości nie mogłem odpuścić także i dzisiejszego poranka. Łapcie zatem krakowskie Tatry - napisał pod zdjęciem autor. W komentarzach posypały się zachwyty.

"A skąd wiedzieć kiedy będzie przejrzystość? I gdzie w ogóle można stać by mieć widok na Tatry?" - pytał jeden z komentujących. Inni pisali znowu, że także mieli okazję zobaczyć ten niesamowity widok.

To nie pierwsze zdjęcie Jana Ulickiego, które podbiło media społecznościowa. Wcześniej zamieścił fotografię, na której widać robiący niesamowite wrażenie zachód słońca nad Krakowem. "Pięknie dziś słońce przyświeciło na Tatry. Niestety sam Kraków był już w cieniu, przez co wygląda na mroczne i szarobure miasto" - napisał fotograf.

- Ale i tak widok ten zawsze robi na mnie wrażenie - dodał mężczyzna. "Co za widok", "Bajka!", "Po prostu złoty", "Przepięknie" - to tylko niektóre z komentarzy, które można znaleźć pod zdjęciem.

Jan Ulicki podbił sieć swoimi zdjęciami już w ubiegłym roku. W październiku 2019 roku opublikował zdjęcie Tatr, jak sam mówił, zza Krakowa. Jak wtedy wyjaśnił, było to możliwie dzięki mocnym wiatrom.

Inne popularne zdjęcie

Kilka dni temu pisaliśmy o innym zdjęciu z Polski. Zostało wykonane przez Kingę Szewczyk-Kiełtykę oraz Łukasza Kiełtykę na Stawach Milickich, które znajdują się w Parku Krajobrazowym Dolinie Baryczy.

- Niewiarygodne wyspy w Dolinie Baryczy. Czy Wam też przypominają odcisk dłoni - podpisali zdjęcie jego autorzy. Fotografia przedstawia piękny krajobraz w województwie dolnośląskim. Można ją zobaczyć tutaj.

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł