Zdjęcie z Krakowa hitem FacebookaFacebook.com/ Jan Ulicki

Pokazał zdjęcie polskich Tatr. Okazało się prawdziwym hitem. Wyjątkowy widok

Mężczyzna zamieścił zdjęcie na Facebooku nie wiedząc, że wkrótce pobije media społecznościowe. Na fotografii można zobaczyć niesamowity widok w Krakowie. Mowa o Wawelu na tle tatrzańskich szczytów. Internauci są zachwyceni.

Zdjęcie, które zostało zamieszczone na Instagramie stało się prawdziwym hitem. Nic dziwnego, ponieważ jego wykonanie jest niezwykle trudne. Bardzo rzadko udaje się ująć Tatry z Krakowa. A w tym przypadku dochodzi niesamowity krajobraz w połączeniu z Wawelem.

Doda w prześwitującym stroju kąpielowym robi furorę w internecie. Wiemy w jakim kraju wypoczywa, wielu może jej pozazdrościćDoda w prześwitującym stroju kąpielowym robi furorę w internecie. Wiemy w jakim kraju wypoczywa, wielu może jej pozazdrościćCzytaj dalej

Zdjęcie z Krakowa hitem Internetu

Fotografem, który zamieścił to zdjęcie, jest Jan Ulicki. Zdjęcie, które zrobił, jest trudne do wykonania za względu na duży problem ze smogiem, z jakim zmaga się Kraków. Mężczyzna wykorzystał sprzyjającą pogodę.

Dziewczynkę ze zdjęcia uwielbiają dziś miliony Polaków. Poznajecie? Słynna polska podróżniczkaDziewczynkę ze zdjęcia uwielbiają dziś miliony Polaków. Poznajecie? Słynna polska podróżniczkaCzytaj dalej

Z Krakowa do tatrzańskich szczytów jest około 80 kilometrów. Dzięki dobrym warunkom pogodowym góry można zobaczyć ze stolicy Małopolski. Zdjęcie Ulickiego szybko stało się hitem na Facebooku.

- Po wczorajszej bardzo dobrej przejrzystości nie mogłem odpuścić także i dzisiejszego poranka. Łapcie zatem krakowskie Tatry - napisał pod zdjęciem autor. W komentarzach posypały się zachwyty.

"A skąd wiedzieć kiedy będzie przejrzystość? I gdzie w ogóle można stać by mieć widok na Tatry?" - pytał jeden z komentujących. Inni pisali znowu, że także mieli okazję zobaczyć ten niesamowity widok.

To nie pierwsze zdjęcie Jana Ulickiego, które podbiło media społecznościowa. Wcześniej zamieścił fotografię, na której widać robiący niesamowite wrażenie zachód słońca nad Krakowem. "Pięknie dziś słońce przyświeciło na Tatry. Niestety sam Kraków był już w cieniu, przez co wygląda na mroczne i szarobure miasto" - napisał fotograf.

- Ale i tak widok ten zawsze robi na mnie wrażenie - dodał mężczyzna. "Co za widok", "Bajka!", "Po prostu złoty", "Przepięknie" - to tylko niektóre z komentarzy, które można znaleźć pod zdjęciem.

Jan Ulicki podbił sieć swoimi zdjęciami już w ubiegłym roku. W październiku 2019 roku opublikował zdjęcie Tatr, jak sam mówił, zza Krakowa. Jak wtedy wyjaśnił, było to możliwie dzięki mocnym wiatrom.

Inne popularne zdjęcie

Kilka dni temu pisaliśmy o innym zdjęciu z Polski. Zostało wykonane przez Kingę Szewczyk-Kiełtykę oraz Łukasza Kiełtykę na Stawach Milickich, które znajdują się w Parku Krajobrazowym Dolinie Baryczy.

Dzisiaj grzeje: 1. Minister się wygadał. Chodzi o ferie i wakacje 2021. Mówił o wydłużaniu i rozszerzaniu
2. Listy już są rozsyłane. Właściciele aż czterech marek samochodów muszą pilnie zgłosić się do serwisów
3. Zima przyszła szybciej niż się spodziewano. W części Polski śnieg, wyjeżdżając na weekend trzeba zabrać ciepłe ubrania

- Niewiarygodne wyspy w Dolinie Baryczy. Czy Wam też przypominają odcisk dłoni - podpisali zdjęcie jego autorzy. Fotografia przedstawia piękny krajobraz w województwie dolnośląskim. Można ją zobaczyć tutaj.

Pani Aleksandra szła na Giewont. Nagle spojrzała za plecy córki i zamarłaPani Aleksandra szła na Giewont. Nagle spojrzała za plecy córki i zamarłaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Polski wytwórca kiełbas dodaje do wyrobów mięso ze ślimaków. Stracisz apetyt na długo
  2. Jaruś z “Chłopaków do wzięcia” z ważnym przesłaniem do fanów. Nikt się nie spodziewał
  3. Ryanair zaciera ręce. Przejmują niemal wszystko. Dobre wieści również dla Polski
  4. Weszli do opuszczonej wsi w Polsce. Nigdy nie zapomną rzeczy, które zobaczyli, fani urban exploration wszystko nagrali
  5. Wojskowy śmigłowiec w akcji w Tatrach. Sytuacja była bardzo trudna
  6. Rodzina zmarłego z powodu koronawirusa ujawnia opłaty. "Przerażające, jak na tragedii można się wzbogacić"
  7. Agnieszka Włodarczyk uciekła z ukochanym w tropiki. Fani są zaniepokojeni, co stanie się z jej zwierzętami?

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł