Turysci.pl
Zdjęcie podbiło Internet

Facebook.com/WJXT4TheLocalStation

Chciał upamiętnić ciężarną żonę nad morzem. Zdjęcie stało się hitem internetu, każdy plażowicz chciałby zobaczyć podobną rzecz na żywo

6 Listopada 2020

Autor tekstu:

Adrian Rybak

Udostępnij:

Zdjęcie to najlepsza pamiątka z wakacji, ponieważ to ono uwiecznia najlepsze chwile. Wiele osób robi je na plaży. Tak też było w tym przypadku. Po jakimś czasie kobieta zauważyła na fotografii coś wyjątkowego. Turyści zazdroszczą.

Zdjęcie z wakacji może być obiektem przywołującym wspomnienia przez resztę życia. Warto je robić, ponieważ nie ma lepszej pamiątki. To one uwieczniają prawdziwe widoki, a także nasze emocje. W tym przypadku kobieta poprosiła o zdjęcie z wyjątkowej okazji. Fotografia stała się hitem Internetu. Wszystko z jednego powodu.

Zdjęcie z plaży podbiło Internet. Powodem jeden szczegół

Kobieta razem z mężem przebywała na plaży Atlantic Beach w Stanach Zjednoczonych. Poprosiła mężczyznę o zdjęcie. Miała to być wyjątkowa fotografia, ponieważ za kilka dni miała urodzić dziecko. Chciała więc uwiecznić 9-miesięczny brzuszek.

Mężczyzna zrobił kobiecie o imieniu Angelica kilka zdjęć. Później zamieszczono je w mediach społecznościowych. Po jakimś czasie zorientowali się, że jedno z nich stało się prawdziwym hitem. Dopiero wtedy dostrzegli, co na nim się znajduje.

Para dostrzegła, że na tle kobiety na fotografii wydarzyło się coś niesamowitego. Okazało się, że w momencie wykonania zdjęcia z wody wyskoczył delfin. Mężczyzna, który robił fotografię, uwiecznił to. 

To właśnie z tego powodu zdjęcie stało się aż takim hitem. Wielu turystów zaczęło zazdrości

ć parze mówiąc, że też chcieliby takie zdjęcie, albo chociaż móc zobaczyć taki moment na żywo. Nie można jednak ukryć, że aby uchwycić taki moment, trzeba mieć dużo szczęścia. 

Para potraktowała to jako znak szczęścia przed nadchodzącym porodem. Po kilku dniach Angelica urodziła dziecko. Chłopiec przyszedł na świat zdrowy, a sam poród był bezproblematyczny. Internauci im pogratulowali. 

Takich sytuacji było więcej

To nie pierwszy raz, kiedy zdjęcie z miejsca turystycznego podbiło media społecznościowe. Wielokrotnie już turyści nie zauważali elementu, który znajdował się na zdjęciu. Dostrzegali go właśnie internauci. 

Podobna sytuacja wydarzyła się we Francji. Bohaterką zdjęcia, o którym swego czasu głośno było w Internecie, jest 3-letnia Lily. To wyczekiwane dziecko Katy i Boba. Niespodziewanie urodziła się w 32. tygodniu ciąży.

Przed narodzeniem Lily, małżeństwo często żeglowało, a później zrezygnowali z tej rozrywki ze względu na zdrowie córki. Po trzech latach w końcu zdecydowali się na zabranie dziecka na żeglugę. Opływali francuskie wybrzeże. Dziecku zrobiono zdjęcie.

Okazało się, że za plecami dziewczynki pojawił się dziwny, ciemny kształt. Po lepszym przypatrzeniu się widać, że jest to wieloryb. Jest to odkrycie przełomowe, ale również wyjątkowo niepokojące. Choć nie stanowił on zagrożenia dla rodziny, problem był zupełnie gdzie indziej. 

Fot. Facebook.com/WJXT4TheLocalStation

Źródło: Fakt

Podobne artykuły

czechy zamykają się dla turystów

Europa

Czechy zamykają granice dla ruchu turystycznego. Rozporządzenie obowiązuje od jutra

Czytaj więcej >
Dom na Sycylii

Europa

Dom za 1 euro i pieniądze na remont. Miasto na Sycylii kusi nie tylko turystów

Czytaj więcej >
zdjęcia z wakacji

Europa

Uznali zdjęcia z wakacji za "niedopuszczalne" i chcą zmienić zasady na lotniskach. Wielka Brytania krytykuje influencerów

Czytaj więcej >
bułgaria zaostrza restrykcje

Europa

Bułgaria wprowadza nowe restrykcje dla podróżujących. Dotkną również Polaków

Czytaj więcej >
Granice Portugalii zamknięte

Europa

Portugalia zamyka granice. Zakaz podróży nawet wewnątrz kraju

Czytaj więcej >

Europa

Tysiące turystów z Niemiec poleciało na Majorkę. Na nic prośby rządu

Czytaj więcej >