Zdjęcie z Kanady hitem internetuSlicedUpBeef/ Reddit

Zrobił zdjęcie podczas górskiej wycieczki. Nie zauważył, co znajduje się na drugim planie

Niecodzienne zdjęcia zostały w uwielbianym przez turystów miejscu w Kanadzie. Dwoje turystów próbowało odtworzyć swoją fotografię sprzed kilku miesięcy w tym miejscu, jednak coś poszło nie tak. Okazało się, że na zdjęciu z Dundas Peak w kanadyjskim Hamilton jest coś niepokojącego. W tle był inny człowiek, który stał w niedozwolonym miejscu.

Zdjęcie zszokowało wielu internautów. Miała to być zwykła fotografia pamiątkowa, będąca odtworzeniem zdjęcia sprzed kilku miesięcy. Takie fotografie po latach w ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością w sieci. Dopiero po jakimś czasie autorzy zorientowali się, że ich dzieła różni o wiele więcej.

Zdjęcie z wycieczki szokowało internautów. Tajemnicza postać w tle

Fotografia została wykonana na Dundas Peak w kanadyjskim Hamilton. To miejsce, które często jest odwiedzane przez turystów ze względu na niesamowite widoki. Do tego grona należało dwoje młodych ludzi, którzy powrócili tam po jakimś czasie.

Aby uczcić kolejne odwiedziny miejsca, postanowili dokładnie odtworzyć zdjęcie, które zrobili podczas ostatniej wizyty. Myśleli, że wszystko poszło świetnie, ale po jakimś czasie zorientowali się, że na zdjęciu jest niepokojący szczegół.

Po głębszej analizie tego, co dzieje się na fotografii, można dostrzec tajemniczą postać. Bohaterowie zdjęcie siedzą na skale nad przepaścią. W tle, wśród drzew, można natomiast dostrzec nieznanego człowieka. Co ważne, stoi on w niedozwolonym miejscu, poza ścieżkami przyrodniczymi, po których można legalnie spacerować. Podejrzewa się więc, że to turysta, który zboczył ze szlaku. Efekt jest niepokojący, jednak nie wiadomo, kim dokładnie jest osoba w tle i jak się tam znalazła.

Pewne jest natomiast, że wywołała niepokój autorów fotografii, a dodatkowo zachowała się bardzo nieodpowiedzialnie. Pamiętajmy, by zawsze spacerować wyłącznie po wytyczonych szlakach górskich i nigdy z nich nie zbaczać, bo może dojść do tragedii.

Hamilton oferuje więcej atrakcji

Popularne miasto położone w Kanadzie nie słynie jednak jedynie z Dundas Peak, a na pewno nie tylko z opisanego przez nas zdjęcia. Turyści mogą tam liczyć na więcej różnorodnych atrakcji. Miasta należy szukać w prowincji Ontario. Jest położone na zachodnim krańcu jeziora Ontario.

Znajduje się tam port śródlądowy, który jest połączony z innymi Wielkimi Jeziorami i z Oceanem Atlantyckim Drogą Wodną Świętego Wawrzyńca. To także dobry kierunek dla fanów sportów zimowych. Hamilton słynie z meczów hokeja, a lokalni mieszkańcy kibicują klubowi Hamilton Bulldogs.

Niecałe 70 kilometrów dalej położone jest jedno z najsłynniejszych miast Ameryki Północnej, czyli Toronto. To ogromne miasto oferuje wiele atrakcji, a więc warto się tam wybrać podczas pobytu w Hamilton. Miasta mają dobre połączenie komunikacyjne. Więcej o Kanadzie można przeczytać tutaj.

Historia innego zdjęcia

Opisana przez nas sytuacja nie jest jedyną, gdy na fotografii z wycieczki dostrzec można coś niespodziewanego. Inne, przekazane przez portal Mom Life Matters, zdjęcie prezentuje rodzinę na tle gór. Za ich plecami można dostrzec także sylwetkę psa. Jill i Ben nie mają najmniejszych wątpliwości co do tego, że to właśnie Bruno nadal czuwa nad bezpieczeństwem członków rodziny. Jakiś czas wcześniej u żony Bena wykryto guza, kobieta rozpoczęła leczenie. Po usłyszeniu tej historii wielu internautów nie mogło ukryć łez wzruszenia. Historia rozeszła się po całym świecie, a zdjęcie stało się hitem Internetu. Szczegóły na ten temat można przeczytać tutaj.

Zobacz zdjęcia:

Zdjęcie sprzed miesięcy

Oryginalne zdjęcie, które chcieli odtworzyć turyści

Zdjęcie sprzed miesięcy

Coś jednak wyszło nie tak...

Obrazy turysci.pl

Kim jest tajemnicza postać ze zdjęcia?

SlicedUpBeef/ Reddit

Źródło: filing.pl, Wikipedia

Następny artykuł