Zakopane Illusion HouseFot. instagram.com/@ illusion_house_zakopane

Illusion House w Zakopanem. Niecodzienna atrakcja, która pozwoli oderwać się od rzeczywistości

Zakopane zwykle jest bazą wypadową w góry, lecz samo miasto również może dostarczyć rozrywki. Jedną z ciekawych propozycji jest Illusion House, w którym bardzo szybko przeniesiemy się do malajskiej dżungli czy kawiarni na Manhattanie.

W Zakopanem jest co zobaczyć, nawet w deszczowy dzień. W maju 2020 r. został otwarty dom iluzji, w którym można doświadczyć wielu sprytnych sztuczek, a także zrobić niesamowite zdjęcia.

Illusion House, labirynt luster

Fot. Illusion House, labirynt luster/ instagram.com/ illusion_house_zakopane

Atrakcja czynna cały rok

- ILLUSION HOUSE ZAKOPANE umożliwi ci przeżycie i doznanie magii iluzji optycznych i obrazów 3D, które zagłębią się w Twoim umyśle i poruszą wyobraźnię. Przekonasz się, że nic nie będzie takie, jakie się wydaje na pierwszy rzut oka - czytamy na stronie Illusion House.

To nowa propozycja dla turystów, która urozmaici pobyt w górach. Pogoda nie zawsze sprzyja wędrówkom, a podczas długiego wyjazdu dobrze jest zrobić sobie przerwę i dać odpocząć zmęczonym nogom.

Chociaż większość obiektów usługowych i kulturalnych jest zamknięta, Illusion House przyjmuje gości. Na stronie internetowej można dokonać rezerwacji nawet na najbliższe dni.

Różne atrakcje pod jednym dachem

Po wejściu do środka czeka na nas 30 sal tematycznych, w których wykorzystano m.in. technikę malowania obrazów 3D. Można odnieść wrażenie, że część elementów wystaje ze ściany.

Znajdziemy tam także pokój pełen luster, w którym trudno odnaleźć samego siebie, nie patrząc pod nogi, czy niekończący się bar, w którym znajdują się miliony butelek.

Jest możliwość „zanurkowania", by zrobić sobie zdjęcie pod wodą czy wsiąść do łodzi na Morskim Oku. Chwilę później jesteśmy już na Manhattanie i pijemy kawę przy pięknej panoramie miasta.

Illusion House, Manhattan

Fot. Illusion House, Manhattan/ instagram.com/ illusion_house_zakopane

Zakopane, to nie tylko Krupówki

Turyści mogą odwiedzić to magiczne miejsce w każdy dzień tygodnia od godziny 10 do 18. W jednym momencie wchodzi nie więcej niż 10 osób, a między grupami jest 30 minut przerwy.

Cena za bilet wstępu dla osoby dorosłej to 35 zł, a dla dzieci 30 zł. Istnieją różnego rodzaju pakiety zniżkowe, w tym 5 zł rabatu za rezerwację miejsca on-line.

Warto zabrać ze sobą aparat fotograficzny lub smartfon, a także dodatkowe skarpetki, ponieważ wejść można jedynie bez obuwia. Illusion House w Zakopanem to rozrywka dla całej rodziny.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Źródło: illusionhouse.pl

Następny artykuł