Zachód słońca nad BałtykiemFot. wikimedia.commons/ Lech_Darski/ CC BY-SA 3.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.de

Najpiękniejsze zachody słońca nad polskim morzem. Warto pojechać i przeżyć magiczne chwile

Zachód słońca nad morzem to jeden z najpiękniejszych widoków z czasie wakacji. Fale uderzające o brzeg i promienie światła odbijające się od tafli wody tworzą spokojny spektakl pełen kontrastujących kolorów.

Zachód słońca w mieście nigdy nie może się równać z tym nad morzem. Tylko tam tarcza chowa się za niczym niezasłoniętym horyzontem, a ostatnie promienie odbijają się od powierzchni wody. Cała tafla migocze, wprawiając nas w magiczny nastrój. Wiele par czuje, jak miłość unosi się w powietrzu, gdy feeria barw tańczy wokoło.

11 trzęsień ziemi w rejonach superwulkanu. Może dojść do olbrzymiej eksplozji za granicą?11 trzęsień ziemi w rejonach superwulkanu. Może dojść do olbrzymiej eksplozji za granicą?Czytaj dalej

Zachód słońca fotografują wszyscy

Przejrzeliśmy fotografie umieszczane przez turystów i możemy zaprezentoważ miejsca, gdzie zachód słońca prezentuje się wyjątkowo wspaniale. Przy okazji, każda z tych miejscowości ma do zaoferowania wiele atrakcji, dlatego warto pomyśleć o nich przy wyborze miejsca na wakacje.

O Międzyzdrojach pisaliśmy już wiele razy. To jeden z ulubionych wakacyjnych kierunków Polaków. Piękne plaże i naturalne środowisko uzupełniają imprezy plenerowe. Wspaniałe zdjęcie pojawiło sie na profilu domi.fotografuje. W Kołobrzegu możemy napić się wody mineralnej z dwóch różnych źródeł. Solanki i borowiny tworzą świetne warunki dla kuracjuszy w uzdrowisku, które zajmuje się leczeniem chorób układu oddechowego, stawami i układem krążenia. Piękny zachód słońca uwieczniła na instagramie karolinakuzmicz_.

Kolejne miasta to nowe atrakcje

Rowy są bardzo popularną miejscowością wypoczynkową, przy ujściu rzeki Łupawy. Na zachód od wsi zobaczymy wybrzeże klifowe, a na wschód ruchome wydmy w Słowińskim Parku Narodowym. Późny zachód słońca możemy zobaczyć na profilu mowia_mi_malagorzata. Niedaleko jest Łeba, w której możemy odwiedzić rzadko spotykane Muzeum Motyli czy Piernikowy Dom do Góry Nogami. Ostatnie promienia słońca nad wydmami uwieczniła alina_pi_. Jadąc na wschód, znajdziemy się w Jastrzębiej Górze, która jest wysuniętym najdalej na północ krańcem Polski. Z klifu możemy podziwiać Morze Bałtyckie, a zachód słońca na profilu użytkowniczki instagrama mariakisielewicz.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne wieści z Wielkiej Brytanii. Smutna wiadomość trafiła do polskich mediów
2. Lidl rzucił na sklepy absolutny hit. Pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce

Hel jest ostatnią miejscowością położoną na mierzei. Oprócz kąpielisk znajdziemy tam garnizon Marynarki Wojennej z portem wojennym, przystań rybacką, jachtową i żeglugi pasażerskiej. Turyści chętnie odwiedzają fokarium, w którym regularnie odbywają się pokazy karmienia fok wykonujących przeróżne sztuczki. Piękne zdjęcie zamieszczono na profilu locobeard. Każda z tych miejscowości ma nieco inny charakter, jednak łączy je jedno - piękne zachody słońca nad Bałtykiem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Lewandowska skompromitowała się na Instagramie. Co za wpadka, Robert nie będzie zadowolony
  2. Maryla Rodowicz zdradziła, jaką dostaje emeryturę. Pozostaje tylko załamać ręce
  3. Największy mit Korei Północnej obalony. Wyjawili całą prawdę
  4. Smutna wiadomość na weekend. Wielu Polaków będzie rozczarowanych
  5. Niewiarygodne odkrycie w lesie na południu Polski. W tle wielka tragedia
  6. Ogromny pies uczy niemowlę raczkować. Rodzice nagrali wspaniałe zachowanie, piękny widok

Następny artykuł