Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Lotniska i linie lotnicze > Za taką kasę to można latać! Ryanair znów rozpieszcza podróżnych
Angelika Czarnecka
Angelika Czarnecka 24.04.2024 17:22

Za taką kasę to można latać! Ryanair znów rozpieszcza podróżnych

Ryanair
Fot. Shutterstock/Longfin Media

Podróżowanie po świecie wcale nie musi być drogie. Ryanair ponownie to udowodnił i w ciągu jednego miesiąca zorganizował kolejną promocję. Bilety lotnicze u przewoźnika w okresie letnim można kupić za niewielkie pieniądze. Podpowiadamy, jak i do kiedy można skorzystać z wyjątkowej oferty. 

“Błyskawiczna wyprzedaż” Ryanaira. Tanie loty na wakacje

Ryanair znów zaskoczył podróżnych. Nie zdążyliście kupić odpowiednio wcześnie biletów lotniczych? Nic straconego. Irlandzkie linie lotnicze zorganizowały wyprzedaż, w której wiele lotów obniżonych jest o 20 procent.

Jest jednak warunek. Nasza planowana podróż musi odbyć się w terminie od 24 kwietnia do 30 czerwca 2024 r. Cały regulamin można znaleźć na oficjalnej stronie Ryanaira w zakładce “Zniżki i Promocje”. 

Gdzie polecieć z Warszawy, Gdańska i Krakowa? Na liście wiele europejskich kierunków

Jak podaje Ryanair, loty zaczynają się już od ok. 55 zł w jedną stronę. Wszystko zależy jednak od terminu, destynacji, a także lotniska startowego. Wiele kierunków oferuje np. lotnisko Warszawa-Modlin. Stamtąd w cenie od 60 zł w jedną stronę udamy się m.in. do Rzymu, Manchesteru, Budapesztu, Wiednia, Palmy, Helsinek, Bari czy Kopenhagi. Średnio loty w obie strony za taką podróż kosztują ok. 200 zł.

Startując z lotniska w Gdańsku, czekają nas podobne ceny. Od 60 zł w jedną stronę można polecieć np. do Paryża, Hamburga, Oslo, Kopenhagi, Belfastu, Pragi czy Londynu. Za ok. 100-200 zł polecimy z kolei do słonecznej Grecji.

Zawiedzeni nie będą też mieszkańcy Małopolski. Z krakowskiego lotniska za małe pieniądze polecimy do wielu europejskich miast, m.in. do: Pragi, Bolonii, Katanii, Lille, Kopenhagi, Londynu, Mediolanu, Podgoricy, Tirany, Zadaru czy Marsylii. Do wszystkich tych miejsc i jeszcze więcej, Ryanair oferuje loty za ok. 60 zł w jedną stronę. Za ok. 200 zł polecimy z kolei na Kretę, Cypr czy Majorkę.

Do kiedy trwa promocja Ryanaira?

Błyskawiczne wyprzedaże Ryanaira mają to jednak do siebie, że kończą się tak szybko, jak się pojawiły. Nie warto więc zwlekać, bowiem promocja trwa jedynie do 24 kwietnia. Niewykluczone jednak, że linie lotnicze ponownie zaskoczą nas w maju.

Źródło: Ryanair.com.pl

Zobacz też: Tłumy zjeżdżają do niepozornej wsi w Polsce. Każdy chce mieć chociaż zdjęcie